VIDEO/ Kjo prezantuese nxori pa dashje fundshpinën në TV, por ka hapur debat të madh

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një prezantuese televizive aksidentalisht shfaqi fundshpinën e saj drejtpërdrejt, e të gjithë nisën të komentonin faktin se ajo nuk kishte veshur të mbathura.

Por në Meksikë të shumtë janë ata që u mërzitën me Aracely Ordaz Campos-in, sepse sipas tyre ajo këtë shfaqje e bëri me qëllim për të tërhequr më shumë audiencë e për t’u bërë edhe më e famshme.

Për më tepër që fustani që mbante veshur ishte mjaft i shkurtër.

Prezantuesja është mjaft e njohur në vend dhe vetëm në Instagram ka 1 milionë ndjekës.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *