VIDEO/ Kjo vajzë donte të bënte selfie me peshkaqenin, por…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një turiste pa një peshkaqen të vogël buzë oqeanit në arkipelagun Fernando de Noronha dhe i lindi ideja që të bënte një selfie me të.

Ajo e kapi dhe e nxori nga uji grabiqarin e vogël, por e pësoi keq.

Peshkaqeni e kafshoi në gisht dhe 35 vjeçarja u detyrua që të bënte disa qepje.

Përveç kësaj, autoritetet braziliane e kanë gjobitur me 6 mijë dollarë për mizori ndaj peshqve.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *