VIDEO/ Deputetët e Kukësit s’mbahen në Kuvend, gati për të rrahur kolegët e tyre

Flamur Nokës për sherre në Kuvend, sot i është bashkuar edhe kolegu i tij, ish-socialisti Asllan Dogjani.

Aika akuzuar ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, për gjendjen në spitale.

Por, pas përgjigjies së Beqajt, Dogjani është ngritur në këmbë dhe ka shkuar afër vendit ku qendrojnë ministrat, gati për të sulmuar fizikisht Beqajn.

Është dashur ndërhyrja e Gardës dhe urdhëri i Berishës për t’u ulur, që Dogjani të qetësohet.

Tashmë po afrohet bërja e listave për kandidatë për deputetë, dhe tipat si Dogjani mendojnë se vetëm po bërë sherre, mund të zgjidhesh sërish në atë listë.

Debatet:

Sali Berisha: Gramoz me këtë budall që keni s’mbahet ai budall aty.

Sa herë që këta anëtarë të organizatës kriminale që quhet qeveri do dalin këtu të mashtrojë të mbrojnë krimin, veprat e tyre të zeza, vjedhjet në çdo rast i lind e drejta e replikës .

Ilir Beqja: Deklarata që u bë këtu është shumë e rëndë, kërkoj të distancohet nga deklarata se pacientët kanë frikë të ankohen se mjekët i vrasin, distancohuni politikisht nga kjo gjë.

Ruçi-Berishës: Ulu nej, ulu nej…

Dogjani: Do ta them prapë…

Valentina Leskaj: Uluni se do përjashtoheni nga seanca, kush ua ka dhënë fjalën që dilni aty? Uluni aty dhe kërko fjalën, respekto Parlamentin.

Dogjani: Mjekët kanë frikë të reagojnë se i heqin nga puna nëse reagojnë ndaj asaj situate mjerane.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Deputetët e Kukësit s’mbahen në Kuvend, gati për të rrahur kolegët e tyre”

 1. Kritiku says:

  Maloket nuk behen njerez, kurre! Prandaj keta njerez e meritojne noftken “MALOK”.
  Sa per njohuri, nofka malok nuk eshte per ata qe jetojne ne male, por per ata qe nuk mund ti quash “njerez”.

 2. Artan says:

  Qeveri plehrash qeveri hajdutesh !

  Kto e kane pak rrahjen kta duhen varur te gjithe ministra e deputete te ripjelljes,mallkuar qofshi qe e shkaterruat kte vend ne 3 vite…
  Phuuuuu fare e keqe komunistesh!

  1. jon says:

   bajgat mbeten bajga!……….prisni reformen….tua shofim bythen te gjitheve ata qe kane vjedhur,,,,,,,

  2. Albanistani em i dashun says:

   Artan jam dakort me faren e keqe komuniste qe drejton Shqiperine qysh nga 1945. Mos harro se jo ne tre vitet e fundit filloi shkaterrimi ai nisi me babane tend shpirteror Sali Tradhetar Malok Kriminel Serb Berishovic.


   Rilindja e vdekjes ose e Hashashit eshte rezultat i vazhdimesise komuniste te trasheguar qysh nga 1945.

 3. Spartaku says:

  E ke mire ate qe thua se maloket nuk behen njerez.Me troç,jane kafshe.Flamur Noka me keto veprime prej rrugaçi, e ke siguruar veten ne liste per deputete ne votimet e 18 qershorit.Por do jete e veshtire te fitoi.Pd-ke nga keta njerez do humbas zgjedhjet,dhe e meriton.

 4. Sahadija e Xenit says:

  Nul Moka do dru. Po kur i thone, gjen edhe ben

 5. Urimi says:

  Une kam jetuar edhe okupimin e kosoves nga serbia edhe luften dhe masakrat,me kujtohen disa arkana si noka e asllani qe jo vetem kane vrare e maskaruar,dhunuar gra e vajza ne syt e femijeve dhe prinderve,por edhe ua kane nxjerre syte dhe i kane ngrene ne vend te mezes,nuk dalloj aspak keta kriminel qe deri para tre vjtesh vrisnin e maskaronin,dhunonin e qnjerzonin vajza shqiptare dhe qe te gjitha ne emer te “demokracise”,kam shpresuar shume se pas rrezimit nga pushteti i vrasesve nje dite do te gjinden ne burg e jo e parlament,qe noka sa kreyt e k….. “mullarit” guxon ti beje edhe keto se kam menduar kurre,se eshte idiot dhe kriminel kjo dihet dhe qe spritet asgje tjeter ng aai dhe klika e tij edhe kjo dihej por se llalla sulmon ambasadorin LU pse kerkon qe kriminelet te burgosen dhe tmos jene ne kuvend edhe ekte se kam besuar,por ja qe edhe kjo erdhi,se deri ku do shkoi keshtu je zot e di,por eshte meta qe po i jep zemer kriminelave duke kaluar here andaj e here kende,prandaj pasi spaska djem nane qe tia nxjerre trute jashte si derrave jo vetem ketyre dyve por te gjithe atyre qe kane kapur drejtesine dhe shtetin sikur okupator,le te vazhdojne te kercenojne,te shajne e besa edhe te vrasin dhe ti hipin kujt te duan sepse krimineli mbetet kriminel dhe orvatet te shkoi sa me lart ne krim,por sot vetem na kujtohet se kush ishin arkanat,millosheviqet,nikolliqet,fazlliqiet,e qe besa sdo jete e larget dita kur dikush do thot se na ishin dikur disa kriminel ne kuvend qe e kerkonin plumin ne çdo sekond te jetes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *