FOTOT/ Kështu femrat e divorcuara festojnë ndarjen

Një tendencë e re ka nisur nëpër botë. Gratë e divorcuara po djegin fustanet e tyre të martesës dhe po organizojnë festa, ku mikeshat  mblidhen rreth zjarrit dhe shijojnë karamele në flakë.

Për shumë gra ky ritual ndihmon për tu çliruar nga energjia negative dhe të ndihmon që të lësh pas momentet e vështira.

Madje aq rëndësi ka për fermat e divorcuara ky ritual, sa marrin me vete fotografë profesionistë, me qëllim që të kapin imazhet më të rëndësishme.

Ka nga ato që para ritualit qëllojnë fustanin me pushkë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-4.jpg","attachment_id":"629391"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-1.jpg","attachment_id":"629388"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-5.jpg","attachment_id":"629392"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-6.jpg","attachment_id":"629393"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-7.jpg","attachment_id":"629394"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-8.jpg","attachment_id":"629395"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-9.jpg","attachment_id":"629396"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-2.jpg","attachment_id":"629389"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/digjet-fustani-3.jpg","attachment_id":"629390"}]

2 komente në “FOTOT/ Kështu femrat e divorcuara festojnë ndarjen”

  1. fakti says:

    …..e vaxhdojne orgjite…..

  2. enter"" says:

    Degjenerimi I rraces anglo-saksone

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *