FOTOT/ Ky është infermieri që i ka bërë femrat të shkojnë me qejf në spital

A është ky infermieri më seksi në botë? Fran Suarez dallohet për fizikun e tij muskulor dhe janë të shumta femrat të cilave iu ngrihet tensioni kur ai kujdeset për to.

Spanjolli është një yll në rrjetet sociale dhe ndiqet nga rreth 50 mijë ndjekës në Instagram.

Ai përveçse ka pasion palestrën, një kohë të mirë i kushton dhe punës si infermier në Madrid.

Kjo i ka dhënë mundësi që të punojë me kohë të pjesshme si model.

Në profilin tij janë të shumta fotografitë provokuese nga palestra, por edhe nga spitali.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri.jpg","attachment_id":"629676"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-3.jpg","attachment_id":"629671"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-1.jpg","attachment_id":"629669"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-2.jpg","attachment_id":"629670"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-4.jpg","attachment_id":"629672"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-5.jpg","attachment_id":"629673"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-6.jpg","attachment_id":"629674"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/infermieri-7.jpg","attachment_id":"629675"}]

2 komente në “FOTOT/ Ky është infermieri që i ka bërë femrat të shkojnë me qejf në spital”

  1. haa says:

    Po cfare femrash more katraner, po pse mashkull per femra eshte ky more.

  2. Manushaqja says:

    Haha po rruaj ose qethi,lesht e sqetullave o kingo, se te vjen per te vjell kur i shikon.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *