Po fuste fëmijën në bagazh për ta ulur, policia i drejton armët se e merr për pengmarrës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një pronar i një makine elektrike “Tesla” u trondit kur u rrethua nga policia dhe ndaj tij u drejtuan armë.

Agjentët e policisë në SHBA ndërhynë menjëherë kur panë burrin që po mbante një fëmijë në krah dhe po e fuste atë në bagazh.

Një njeri pa pamjet dhe telefonoi policin pas kujtoi e fëmija po rrëmbehej.

Menjëherë ndërhynë policët, të cilët u sqaruan nga drejtuesi dhe u habitën kur panë se në bagazh ndodheshin ulëset për fëmijët.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *