Berisha zapton foltoren e Kuvendit për më shumë se një orë, qytetari mesazh Leskajt: Ndërpriti fjalën se do thyej televizorin!

Ish-kryeministri Sali Berisha mbajti një fjalim të gjatë sot në Kuvend, ku u fokusua tek premtimet e pambajtura të qeverisë dhe arsyet pse qytetarët duhet ti bashkohen protestës së opozitës me 18 shkurt.

Për konsumimin e kohës parlamentare i tërhoqi vëmendjen drejtuesja e seancës Valentina Leskaj, teksa i komunikoi dhe ankesën e një qytetari.

Sali Berisha: Ku është Niko Peleshi? Ku e kemi Niko, si ta quajmë?

Valentina Leskaj: Zoti Berisha ju lutem përfundojeni. E di çfarë më shkruan një qytetar?

Sali Berisha: Të lutem, ku është?

Valentina Leskaj: Më thotë ndërprite se do thyej televizorin.

Sali Berisha: Dakord.

Valentina Leskaj: E kuptoni që ka reagim nga qytetarët.

Sali Berisha: Zonjë, a e premtoi rrugën Lin-Pogradec?

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “Berisha zapton foltoren e Kuvendit për më shumë se një orë, qytetari mesazh Leskajt: Ndërpriti fjalën se do thyej televizorin!”

 1. kashi says:

  ky pushon vetem kur te jete ne burg

  1. veke tema says:

   tfust Dr. Sala martadellin (conadit) nbyth

 2. Kujtimi says:

  Bravo i qoft ati qytetari , keta nuk jan deputet po jan HULIGAN nxirini perjashta se nuk i shikoim dot me sy. Nje pyetje u behet gjith Shqipetareve. Pse duhet te dalin ne protest. Pergjigjigja dihet per ti dhen nje karige Lulit dhe te shpetoi Saliu me shok nga drejtesia . Kemi 3 vjet qe keta po bejne si te lijtur si huligan si rugac

 3. Shqiptar says:

  Ahahahahaha. Saktë. Killeri i Viçidolit shkakton Ilaritet dhe neveri popullore. Shumica e Shqiptarëve ndjejnë neveri për Sali Mortjen. Spiunin e UDB-se Serbe.

 4. DANIEL says:

  GROPA E ZEZE QE LE TI ME QEVERINE TENDE , Z. BERISHA, NUK LA HAPSIRE PER IVESTIM.

 5. pro says:

  ..I ka levizur burma te ziut..ka harruar te shohe ne retrospektive…qe inaguronte disa here nisjen e punimeve te rrugeve..dhe mbarimin e tuneleve gjate germimeve..por spetakli s’ka mbaruar…dhe ky nuk eshte toreadori i vetem ne ate skene..ne bagetia renkojme per fatin tone te zi para ekraneve.

 6. ja si vidhen makinat me leket e bankave, ky pushti terheq vemendjen nje ore kurse kusaret vazhdojne planin

 7. Tirona says:

  Un nuk durova me , e mora TV dhe e thyva para parlamentit…….?‍♀️

 8. Pashai says:

  Vdis o kancer i kombit vdis!

 9. Vjershe pe Cjapin says:

  Kafsha e Vicidollit
  Majmuni vicidollit
  Llapaqeni vicidollit
  Eshte bere me KEQ se kurvat e Stambollit
  —–
  26 vjet shpata nga 2 krahet te preu
  Ne dete e nentoke te gjith i mori dheu
  Erdhi rradha jote o CJAP i vicidollit
  Do shkosh ne hale te Gomerve
  Si kurvat e sStambollit

 10. Vesa says:

  Njeri I keq dhe plak I rrjedhur.

 11. Lpl. says:

  Qytetari te kishte dale me ça dru , deri qe te kishte ardhe Peleshi me e relaksu militantin verbal .Nuk kuptoj pse sheh parlamentin kur ka mundesi me pa rubrikat e Rames gjithe diten , por me sa duket nuk paska qene qytetare i thjeshte perderisa ka numrrin e zevendeskrytares se parlamentit ne dispozicjin edhe ne orar te punes , dot kete qene Niko Peleshi vete .

 12. Spartaku says:

  Shume mire e ka thene ai qytetari qe do thyej televizorin po nuk pushoi Berisha.Ky matuf plak nuk ka me tru.Eshte bere andikapat.

 13. tropojanic100 says:

  gjynaf qytetari shkrete thyen televizorin ishalla se ka blere shtrenjte se sa her flet sala gjate sty duhet te thyej nga nje ne dite

 14. Sali Berica says:

  Qytetari mos qahet kot se vet ma dha voten bash tri her.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *