VIDEO/ Hakmarrja e turmës, hedh në flakë 30 vjeçaren (Pamje të rënda)

Një turmë e inatosur hodhi në flakë një grua, e cila dyshohej se kishte vrarë një fëmijë vetëm dy vjeç.

Policia braziliane kishte arrestuar 30 vjeçaren, por me dhjetëra njerëz u futën brenda komisariatit të policisë, e nxorën ato jashtë duke e tërhequr për flokësh dhe pasi i vunë flakën disa makinave e hodhën aty.

Gruaja dyshohej se kishte ndezur një zjarr, nga i cili humbi jetën  fëmija i vogël dhe u plagos një 5 vjeçar.

 

Policia kërkoi ndihma të tjera që të mund të qetësonte situatën, ndërsa 30 vjeçarja pësoi dëmtime të rënda.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *