VIDEOT/ Momenti i grabitjes së blindit me thasë me para

Ky është momenti kur grabitësit me makinë pasi e kanë përplasur blindin e bankës, i afrohen asaj dhe nën kërcënimin e armëve marrin thasët me para.

Më pas ata largohen me shpejtësi, kurse blindi i bardhë mbetet në mes të rrugës.


grabitja ne rinas video ekskluzive lapsi.al by lapsi-al


Grabitja rinas by lapsi-al


grabitjeeee22 by revistaime


policia mberrin te vendi i grabitjes se parave… by lapsi-al


Grabitja ne Rinas, makinat e djegura te autoreve by lapsi-al

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEOT/ Momenti i grabitjes së blindit me thasë me para”

 1. tomorri says:

  Si nuk e degjuan hajdutet Ministrin Tahiri qe u tha hajduteve dhe nje muaj kohe keni per te paguar punonjesit e tyre sipas ligjit kur keto leke i marrin nga fondet publike dhe ndertojne vila, fabrika, sponsorizojne klube sportive , makina lluksi , i ndajne me krimin dhe shteti qe ka per detyre ti kontrolloj dhe ti coj ne burg per vjedhjet marramendesi i paralajmeron keni dhe nje muaj kohe. E kuptoni qe te gjithe hajdutet jane bere bashke, ordineret, politikanet dhe mashtruesit. I paguani te pakten 33000 leke, tha Ministri, sikur keta kerkojne meshire nga hajdutet. Shteti nuk do ti kontrolloj sa merrr pronari per ruajtjen ne Marinez, ua them une 900 Euro vec sherbimeve shtese per roje dhe i paguan keta mjeran 33000 leke.fitimin e ndan me ”Qimen” ne Fier, me te madhin e LSI qe i ka lene me Qera OSHEE ne Fier,magazinat e Oshee etj. Ne tendera futen me 0.000001 % fitim dhe kane pasuri marremendes. A do tjua bej nje dite shteti logarin ketyre hajduxteve?

 2. Qorri Sajes says:

  Bravo cuna! Shifna heren tjeter ne te njejtin vend.

 3. X6 says:

  Merruni me Grekun, dhe Serbin. Mortja u ngrente o morramdhenje, kane 70 vjet qe po u pine gjakun te kuqte, dhe prape sbeni ze. Keni kete linkun ketu poshte per te para shendetesine pa leke te Edos, dhe shokut te ekipit, Lirit te shendetesise.

  https://www.youtube.com/watch?v=270qcVjomC4

  E shikoni gjendjen o te mjere, se ku jeni katandisur.

 4. Tirona says:

  U dha sinjali nga salla e kuvendit dhe hienat dolen dhe bene grabitjen e rradhes, kane ndryshuar taktike nuk merren me styllat e elektrikut……..

 5. genti says:

  Ore a mban kush pergjegjesi né kete vend? Né cilindo vend tè botes ministri i rendit do kishte dhene doreheqjen me kohe.. Por sigurisht qe nje gje e tille nuk mund tè ndodhe né vendin tone tè dashur.. Dhe i gjithe faji eshte i joni i dashur popull si shkulim nga karriget keto ndyresira politikane qe po na marrin neper kembe dhe na kane lene vendin me tè varfer né europe.. Flas per tè djathte e per tè majte njesoj jane.. Hajde o popull tè fillojme ta marrim né dore fatin e atdheut tone tè bukur.. Mos ti leme keto palo politikane tè tallen me ne , dhe na kane lene si né mesjete…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *