FOTOT/ Femrat janë të çmendura pas këtyre gropëzave mbi fundshpinë

Tendenca më e fundit e femrave është që të shpenzojnë më mijëra dollarë për të krijuar gropëza të vogla në pjesën fundore të kurrizit.

Këto gropëza janë shenjë e një shëndeti shumë të mirë dhe modelet më të njohura në botë i kanë në trupat e tyre.

Kjo ka bërë që të gjitha femrat të dëshirojnë të jenë si Kendall Jener dhe Miranda Kerr.

Estestistët përdorin një teknikë të veçantë duke thithur pjesën dhjamore në fundin e kurrizit për të krijuar gropëzat.

Procedura kushton rreth 6 mijë dollarë dhe që të mund të përfundojë duhet që të kalojnë tri muaj.

Këto gropëza dalin pa asnjë problem te femrat të cilat janë elegante dhe atletike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-4.jpg","attachment_id":630023},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine.jpg","attachment_id":630025},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-1.jpg","attachment_id":630022},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropeza-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropeza-7.jpg","attachment_id":630021},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dimples-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dimples-8.jpg","attachment_id":630020},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/3D05DA1700000578-4209094-image-m-40_1486677649225-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/3D05DA1700000578-4209094-image-m-40_1486677649225.jpg","attachment_id":630019}]

1 komente në “FOTOT/ Femrat janë të çmendura pas këtyre gropëzave mbi fundshpinë”

  1. Sahadija e Xenit says:

    Hahahaha ce do. Kete trend (budallek) te fundit nuk mund ta ndjekin femrat e ashtuquajtura vip shqiptare. Nuk funksionon kur e ke bythen sa nji legen plot me celulit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *