FOTOT/ Femrat janë të çmendura pas këtyre gropëzave mbi fundshpinë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Tendenca më e fundit e femrave është që të shpenzojnë më mijëra dollarë për të krijuar gropëza të vogla në pjesën fundore të kurrizit.

Këto gropëza janë shenjë e një shëndeti shumë të mirë dhe modelet më të njohura në botë i kanë në trupat e tyre.

Kjo ka bërë që të gjitha femrat të dëshirojnë të jenë si Kendall Jener dhe Miranda Kerr.

Estestistët përdorin një teknikë të veçantë duke thithur pjesën dhjamore në fundin e kurrizit për të krijuar gropëzat.

Procedura kushton rreth 6 mijë dollarë dhe që të mund të përfundojë duhet që të kalojnë tri muaj.

Këto gropëza dalin pa asnjë problem te femrat të cilat janë elegante dhe atletike.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-4.jpg","attachment_id":"630023"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine.jpg","attachment_id":"630025"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropoezat-mbi-fundshpine-1.jpg","attachment_id":"630022"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropeza-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gropeza-7.jpg","attachment_id":"630021"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dimples-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dimples-8.jpg","attachment_id":"630020"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/3D05DA1700000578-4209094-image-m-40_1486677649225-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/3D05DA1700000578-4209094-image-m-40_1486677649225.jpg","attachment_id":"630019"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Femrat janë të çmendura pas këtyre gropëzave mbi fundshpinë”

  1. Sahadija e Xenit says:

    Hahahaha ce do. Kete trend (budallek) te fundit nuk mund ta ndjekin femrat e ashtuquajtura vip shqiptare. Nuk funksionon kur e ke bythen sa nji legen plot me celulit

Lini një Përgjigje te Sahadija e Xenit Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *