FOTOT/ “O Edi, mos posto kështu gjerash se do na iki nga mendja Saliu, dhe hiqe xhupin e Juves”

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga rindërtimi i dy shkollave në rrethin e Lushnjes.

Falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, nxënësit dhe mësuesit në Çermë e Këmishtaj do të kenë më në fund dy shkolla të rindërtuara nga themeli, me standarde të reja cilësie për nxënësit, palestër dhe terrene të hapura sportive. Këto dy institucione arsimore janë pjesë e Programit Shkolla Qendër Komunitare dhe i shërbejnë jo vetëm nxënësve gjatë orëve të mësimit, por dhe prindërve e komunitetit.

#Rilindje?

#ShqipëriaeGjeneratësTjetër????”, shkruan Rama.

Poshtë fotove ai shkëmben edhe disa batuta me komentuesit.

Njëri i shkruan të mos postojë gjëra të tilla, se do iki nga mendja Sali Berisha.

Ndërsa  një tjetër i kërkon të heqë xhupin e Juventusit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-1-3.jpg","attachment_id":629976},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-4.png","attachment_id":629983},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-1-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-1-1.png","attachment_id":629984},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-7.jpg","attachment_id":629982},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-6.jpg","attachment_id":629981},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-2-2.jpg","attachment_id":629977},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-5.jpg","attachment_id":629980},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-4-1.jpg","attachment_id":629979},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-3-1.jpg","attachment_id":629978},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-4.jpg","attachment_id":629975}]

7 komente në “FOTOT/ “O Edi, mos posto kështu gjerash se do na iki nga mendja Saliu, dhe hiqe xhupin e Juves””

 1. goni says:

  Mendja e ikur nga zoti, nuk mund te kethehet .Saliut mendja nuk I ka ikur nga rakija, por nga perendia.Per Saliun duhet nje kafaz hekur-titan

 2. xhulio says:

  Shkolle e modelit sovjetik te viteve 50-te.Mos genjeni, ku e ka palestren, se kryeministri i ka trefishur oret e fiskultures ne dem te shkencave te sakta.Kerkon te prodhoje vetem dele apo ndonje kale si vetja, pa tru.

  1. Samir lushi says:

   Shkollar e model it rus Jane akoma me te mirat per shkencat e natyres .ato te demo shkerdhates Jane me te mirat ne bote per prostitucion hajt ne g te semes do shko just vendi Jon me keto mendje prostitutash

 3. genti says:

  Xhaxhi Enver o Xhaxhi Enver, akullore me sheqer…lol ca gjera nuk ndryshojne per morrat e kuq (e di qe se publikoni ju konet”e pavarura” te Baze shegertit.

  1. Grigor says:

   Sa trim je ti Gerti!!
   Bravo. Ty do te te veshim Balil, dhe kur te rritesh, do vrasesh partizane. Hajde tani, shko thuaj xhaxhi gjermanit te te jape nje karamele.
   Tani, qe t’i leme shakate, dhe te flasim seriozisht, je nje derr budalli ti Gerti, qe nuk ke shok. Paske mesuar morrin e kuq, pale. Po ti ç’ne? Ti as nuk merr vesh nga biologjia!!!

 4. Devolliu says:

  Mendja e Saliut ka ik me kohë për lesh, por çështja është se kur do të shkojë pas hekurave të burgut ky kriminel gjakatar, vrasës i shqiptarëve, hajdut i pasurive të Vendit, tradhtar i Kombit.

 5. Samir lushi says:

  Fuck you Tema that block my comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *