VIDEO/ Kjo reportere ishte për punë në plazh, por dita i shkoi ndryshe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo reportere braziliane ishte nisur për të bërë intervista me plazhiste topless.

Por falë formave të saj dhe bikinit që mbante veshur, e gjeti veten në qendër të vëmendjes, pasi që të gjithë njerëzit nuk ia shqitën sytë dhe nisën ta komplimentonin.

Duke parë që të gjithë po e vlerësonin, Sabrina Sato vendosi që t’i falënderonte të pranishmit me një kërcim të vogël, por mjaft sensual.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *