A do bëjë ndonjë gjë me kokën e vet Lulzim Basha, apo do kopjojë vetëm Ramën?

Lulzim Basha ka mbledhur një ditë më parë aleatët e pakët që i kanë mbetur Partisë Demokratike.

Ai ka diskutuar me ta për protestën e 18 shkurtit.

Në takim është propozuar që protesta të jetë maratonë dhe më pas, të rinjtë e PD-së të ngrejnë çadra në bulevard, para zyrës së kryeministrit Edi Rama.

Kjo gjë nuk është zyrtarizuar ende, por është një ide.

Prej kohësh Basha është duke u përpjekur të kopjojë opozitën e Edi Ramës, dhe ky është rasti më i fundit.

Edhe pse, deri më tani Basha s’ka pasur asnjë rezultat, pasi opozita është në gjendjen më të keqe të mundshme dhe e pashpresë.

Ndaj dhe protesta e 18 shkurtit shihet si vendimtare nga PD, pasi kërkon të frymëzojë demokratët.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “A do bëjë ndonjë gjë me kokën e vet Lulzim Basha, apo do kopjojë vetëm Ramën?”

 1. Miri says:

  Jo Jo cadra me mire barake derrase e coni ne fis.

 2. Adi says:

  Po po, do te bej :
  1.Do vjedhi rrugen e kombit te Arberit perseri.
  2.Do krijoj dosje te tjera per “krimet” e UCK_se
  3..Do vrasi dhe kater shqiptar.te tjer para Kryeministrise.
  4.Do informoj UDB_ne
  5.Do ti japi nafte dhe arme Serbise .
  6.,
  7.
  8………
  E cfare do ti bej ai popull I vdekur dhe mire ja u bene shqiptareve, se keshtu e meritojne kete njerez nuk e duan njeritjetrin dhe vendin e kombin e tyre.
  .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *