FOTOT/ Getoari i “jep duart” Marina Vjollcës?

“Me & my beatiful ëife Marina Vjollca” ishte dedikimi i fundit më 10 janar, i reperit të famshëm nga Kosova, Getoar Selimi, për prezantuesen e “Procesi Sportiv”, partneren e tij prej më shumë se dy vitesh. Mesa duket, ato ditë kanë qenë udhëtimi i fundit romantik jashtë vendit i çiftit, bazuar në profilin e Marinës, e cila njoftonte ndjekësit se ishte gati për fluturimin e radhës me avion.

Pas këtyre postimeve, asnjë lajm nga çifti. Getoari shfaqet gjithmonë vetëm, ndërkohë që statusi i tij i fundit të premten pasdite ishte “Life isn’t perfekt, but your outfit can be” (Jeta nuk është perfekte, por veshja jote mund të jetë), një mesazh i qartë nga reperi, se diçka nuk po shkon mirë në jetën e tij private.

Sipas “Magazina.al”, lidhja e një prej çifteve më të përfolura të shoëbizit shqiptar është në krizë, ndërsa flitet se ata mund të jenë ndarë në prag të martesës që kishin planifikuar të organizonin në Tiranë.

Sipas këtij portali, bazuar në burime të afërta të çiftit, lidhja e Getit dhe Marinës pothuaj është shkatërruar, dhe çifti thuajse gati i kanë ndarë rrugët e jetës.

Dyshimet për një krizë i shton edhe fakti që kohë më parë ata publikonin fotografi bashkë nga pushimet, por tani u bë një kohë e gjatë që ata nuk shfaqen më bashkë në rrjetet sociale. Çifti ende nuk ka reaguar rreth këtyre zërave, ndaj pritet ta zbardhin vetë të vërtetën e tyre. Më të përfolurit e dy viteve të fundit, kishin kohë që bashkëjetonin në apartamentin e reperit, që ndodhet në zonën “Kodra e Diellit” në Tiranë.

Ghetto Geasy, i komentuar për jetë luksi dhe shpenzime marramendëse në udhëtimet e shpeshta me Marinën, kishte bërë plan t’i jepte fund beqarisë ende pa mbushur 35 vjeç, por mesa duket plani ka dështuar.

Por lajmi.net shkruan se ata nuk janë ndarë!

Madje, ky portal ka publikuar edhe një foto dhe shkruan se Geti dhe Marina aktualisht gjenden së bashku tek tezja e Getit, bashkë me nënën e reperit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-7.jpg","attachment_id":630584},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-6.jpg","attachment_id":630583},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-8.png","attachment_id":630585},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-2.jpg","attachment_id":630579},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-9.png","attachment_id":630586},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-5.jpg","attachment_id":630582},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-4.jpg","attachment_id":630581},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-3.jpg","attachment_id":630580},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-1.jpg","attachment_id":630578},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/getoar.jpg","attachment_id":630577},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/geti-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/geti.jpg","attachment_id":630604}]

6 komente në “FOTOT/ Getoari i “jep duart” Marina Vjollcës?”

 1. tropojanic100 says:

  po mire marina e perfunfoj mosionin…2 vjet pushime…tra la la makina luks…si mendonte ky isis siriani se do martohej vertete marina me kete ufo? ?

 2. How hoj Gjithe njesoj says:

  Kush eshte Ai go around we fut mete kurve me shtepi.Apo te rise kalamajte kopile te te there ever.

 3. How hoj Gjithe njesoj says:

  Kush eshte Ai go around we fut mete kurve me shtepi.Apo te rise kalamajte kopile .

 4. LUAN says:

  NUK IA VLEN TE JEPEN LAJME TE RENDOMTA DHE PA ASNJE VLERE.

 5. Nje qytetar says:

  Epo kujt i plasi bytha per keto matrikulla , si ky Getokari qe llafos demek sikur kendon , ashtu edhe per kete kukull prej dylli qe pervec asaj qe ka midis kembeve s´ka asnje vlere tjeter ?!

 6. z says:

  respekt kam per Geton, eshe nje djale jo i problemeve dhe ka bere lekun me bollek ,ene hallall te befte zoti biro.

Lini një Përgjigje te How hoj Gjithe njesoj Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *