Saimir Tahiri i kërkon ‘llogari’ Tabakut: O Joro, pse s’erdhe në party?

“O Joro, pse nuk erdhe? Ëëëë?”.

Është kjo kërkesa e llogarisë që ministri Saimir Tahiri i ka bërë shoqes së tij, Jorida Tabaku, nga tribuna e Kuvendit, lidhur me mungesën e saj në takimin e ish-maturës ’98 të gjimnazistëve të ‘Sami Frashërit’.

Ky moment është transmetuar në rubrikën “Ups!” të emisionit ‘Kjo javë’ në “News24”, të gazetares Nisida Tufa.

Në 29 Janar, Saimir Tahiri ka qenë në festën e ribashkimit të gjimnazistëve të maturës së 1998 të “Sami Frashërit” ku ka marrë mikrofonin dhe ka kënduar edhe me shoqen e tij të klasës Julka Gramo, festë ku ka munguar Jorida Tabaku.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tahiri-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tahiri-5.jpg","attachment_id":"630978"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-7.jpg","attachment_id":"623701"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-1-1.jpg","attachment_id":"623702"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-2-1.jpg","attachment_id":"623703"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-3-1.jpg","attachment_id":"623704"}]

3 komente në “Saimir Tahiri i kërkon ‘llogari’ Tabakut: O Joro, pse s’erdhe në party?”

 1. Eshte qesharake,te mbash ne poste Ministerin,
  tipa te cileve i mungojn shume-shume ne ate qe ata Jane,e perfaqesojne.
  Ky s’ eshte per kapterr trafiku e jo Mo Minister= Kapterrin President.
  Hudhi diversanti Shpells,me Triton Shtyllat e Tens.Nalt= 0 rezultati kapterr boles,
  U vra Bankieri Santo mes Tirons = 00 – Resultate ,asnji zbardhje krimi
  Qysh atehere, duhej Rama,mi rras nji shpull pass qafe,e nji shkelm sumes ,
  Dukes e fügte ne Magazine e Ps.

 2. Eshte qesharake,te mbash ne poste Ministerin,
  tipa te cileve i mungojn shume-shume ne ate qe ata Jane,e perfaqesojne.
  Ky s’ eshte per kapterr trafiku e jo Mo Minister= Kapterrin President.
  Hudhi diversanti Shpells,me Triton Shtyllat e Tens.Nalt= 0 rezultati kapterr boles,
  U vra Bankieri Santo mes Tirons = 00 – Resultate ,asnji zbardhje krimi
  Qysh atehere, duhej Rama,mi rras nji shpull pass qafe,e nji shkelm sumes ,
  Duke e fute ne Magazine e Ps.

 3. .. says:

  Kacaflaqet qe ju dha Pushtet nga Kacaflaku tjeter skizofren Turko-shaku Ed Ebu Ramy.
  Jeta per keta Kacaflaq eshte nje Party non-stop. Para 15 vitesh ishin Matuarnt tani e kthyen Kuvendin ne nje Bich-Bar….ky eshte fati i Shqiperise, te orvatet ne skajet e Cmenduris, arogances, aventures dhe Paranojes dhe populli Mjeran gjithmon Spektator Torollak, i buzeqeshur dhe bark-thare.
  Ne darke Part-Uza dhe diten me Kostum, Gravat, Tajer dhe limuzina, duke lozur me fatet e Popullit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *