VIDEO/ Grida, çfarë je duke thënë?!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Grida Duma ka dalë sot në një konferencë për shtyp.

Ajo ka denoncuar se nga Durrësi po bëhet trafik droge.

Por, perla e Gridës është se, sipas saj, Durrësi ka aeroport.

Grida ka thënë dy herë, se trafiku i drogës po bëhet nga aeroporti i Durrësit.

“8 tonë drogë kanë kaluar në aeroportin e Durrësit duke bërë sikur nuk i ka vënë re njëri, por në fakt realiteti s’mund të jetë kurrë i tillë”, tha Grida.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

13 komente në “VIDEO/ Grida, çfarë je duke thënë?!”

 1. dr says:

  NATYRISHT KUR FLET KOT , NUK KUPTOHESH .
  KUR TA KUPTOSH VETE ,NA NJOFTO .

  1. tralala zura nje gale says:

   E paska thith nje vize t’bardhe nga ato 8 tonet kjo Grindja 😀 😀 😀

 2. Spartaku says:

  Te gjithe keta te pd-ke,po flasin perçart.Kane lajthitur fare.Edhe Berisha me Bashen po bejne gafa.Prandaj i falet Grides.I kane trullosur humbjet nje pas nje,si edhe ne 18 qershor,kane humbjen te sigurte.

 3. shqip says:

  Po ta thithesh nje vize nga ajo e bardha , domosdo qe anijet duken si aeroplane .

 4. patogu me qaf pate says:

  paska pi drog sic duket. dhe flet me halicunacjone..
  kokain pa tjeter se heroine nuk e duan kto personalitetet. edhe bari nuk esht per kto . ato duan me t shtrenjtat..
  paska qen mall I mir sic duket.
  komb I mor fund qe e ka lon veten n dor t ktyne kurvave qe pijn drog dhe flasin percart masanej.
  kjo e ka mendjen me u ly dhe me onger nanji kar-rot…
  ja se c po ndodh ne tregun fshatar:
  hajde kastraveca hajde…
  tronguj myzeqeje kush do me ble..
  misra t pjek…!!!
  hajde karrota karrota…
  hajde banana afrikane…
  pras,pras Turku per byrek…

 5. inf says:

  OJ Grizhe a ja ktheve atij plakut apartamentin qe i gllaberove apo si
  me gopin para dhe me bythet pas GRIDA DO BEHET NE VEND TE JAR SAKATIT
  E MUSHI SALI LULJA PD ME RROSPIJA DHE XHINGIJA
  PTYYYYYYYYYY FARE E NYTE FAR KURVASH JE TI ERA POCAQI TE VJEN TRE ORE LARG
  KARAPUTANE E KURVAREVE JE TI O COP MISHI

 6. eli says:

  E ka hutu ai mikrofoni i kuq te shkreten ??.

 7. italioni says:

  Μοs ma luni gocen se ka xon rradhen ke afrikonet 30cm e ka hak

 8. Sorge says:

  Hajde kur qenka hapur aeroporti i Durresit se e kemi ma afer Italin o Greb pse flet percart apo ke pi kokain.
  Fodulle

 9. Durres Kavaje me Avion says:

  Aeroporti international Durres
  Nxitoni Se jane te paguara nga grida dumdumi
  Pa lek u bo deti kos . Bravo grida hypja ti e para

 10. I drejti says:

  Keshtu eshte kur flet kot me koti pa menduat duke thene fjale permendesh si i thote kryetari. Dhe pretendojne per te ardhur ne pushtet kjo race e keqe.

 11. kaci says:

  bravo e gjete hahaha

 12. kaci says:

  bravo e gjete a debile

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *