VIDEO/ Marine Le Pen provokon me videon për fushatën e saj

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo është videoja e fushatës së kandidates për presidente të partisë radikale të djathtë “Front National”, Marine Le Pen e cila është konsideruar si raciste dhe provokative.

Në këto pamje, Le Pen shfaqet duke ecur buzë detit, duke kalëruar, në një helikopter, duke lundruar në jaht dhe në të ka vetëm të bardhë.

Kandidatja 48 vjeçare thotë se ajo është plotësisht krenare, besnike dhe vendosmërisht franceze”.

Zgjedhjet presidenciale në Francë janë më 7 maj.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “VIDEO/ Marine Le Pen provokon me videon për fushatën e saj”

  1. KF says:

    Bravo Maria Le Pen duaje vendin tend te bukur e madheshtor qe e perdhunuan Socialistet me arabizmat islame!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *