VIDEO/ Momenti i frikshëm, makina godet nënën me foshnjën në vijat e bardha

Kjo video tregon momentin drithërues kur nj nënë që po kalonte në vijat e bardha bashkë me fëmijën e saj në karrocë goditet nga një makinë e cila po merrte kthesën.

Gruaja e cila ishte duke folur në telefon ndërkohë goditet fort, por arrin që ta shtyjë karrocën me foshnjën përpara, duke bërë që mjeti ta prekë vetëm lehtë.

Nga aksidenti nëna dëmtoi këmbën e majtë, por pa e thyer atë, ndërkohë që nuk pati asnjë dëmtim për fëmijën.

Ngjarja ndodhi në Buenos Aires të Argjentinës.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Momenti i frikshëm, makina godet nënën me foshnjën në vijat e bardha”

  1. mete says:

    O Minister shikoje kete vidjo, se te vizat e bardha ne ate shtetin ku je ti Minister, ne popullin na ruan Perendia, se nuk ka shofe,r po nje te vetem qe ti respektoje ato, prandaj shikoje me kujdes kete vidjo dhe merr ndonje mase……..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *