Armina tregon arsyen se pse nuk martohet me Shkëlzenin: Mbetëm rrugëve…!

Armina Mevlani ndërsa ka folur për biznesin e saj, punën si blogere apo punët që bën në Instagram ka folur edhe për Shkelzenin, lidhjen me të apo planet për një martesë të mundshme.

Në një intervistë për “Prive.al” Armina ka treguar arsyen se pse ajo nuk po martohet me Shkelzenin.

Sipas kësaj të fundit, kjo temë është diskutuar disa herë, mirëpo për shkak të angazhimeve është shtyrë derisa çifti të jetë në një periudhë më të qetë që të realizojnë dasmën e ëndrrave.

Ndërsa për faktin nëse presin një fëmijë ose jo, Armina ka thënë se i do gjërat sipas radhës, fillimisht fejesa, pastaj martesa dhe më pas një fëmijë, por që nuk do të mërzitej aspak nëse do të prishej ky rend.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Armina tregon arsyen se pse nuk martohet me Shkëlzenin: Mbetëm rrugëve…!”

 1. kashi says:

  te uroj nje jete te lumtur me nje kriminel

  1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


   Rendi do të prishet
   Ndoshta s’do mërzitesh
   Parë po të kesh
   E të kesh të vishesh.
   .
   Rendi do të prishet
   Burgu vjen me pas
   Po s’doli Avniu
   Që Zenin ta vras.
   .
   Bëj qef sa të mundesh
   Vidhja lekët Zenit
   Se e ka hallall
   Qeni biri qenit.
   .
   .
   .

 2. Evi says:

  Po cte martohet Shkelzeni eshte i konsumuar, burre i martuar…. ! Vetem parate qe vjedh ai nuk konsumohen shtohen nga dite ne dite vjedh bankat ai terbohet kjo!

 3. ceni says:

  ne fakt kjo trularaska ka shume pune ne Facebook dhe Instagram, ndekohe qe Zeni pret ta arrestojne mbasi te burgosin Saliun ne fillim, jane nje cerdhe gjarperinjsh…

 4. xhelo says:

  Kjo bucja pse nuk pjell nja dy a tre kulisha.

 5. Fatosi-kosove says:

  Nuk eshte qudi thot nese e prishe kete rend,por ede askush sdo e humbiste kohen te merret me ty as me tae sy peshkun,por e mira e te mirave do te ishte per ty ta presesh fundin e aferes CEZ,pastaj nese do Zoti e behet VETINGU sy peshku ka edhe disa gjynahe per rastin Gerdeci dhe aty e pret nje dimer i gjate,kuptohet nese do te flasi drejtesia ndonjehere dhe ti do mbetesh “beqareshe” tere jeten,kuptohet per sy peshkun pasi per njerez si ty qe smerzitesh nese do e prishje rendin ska asnje vlere kush eshte burri apo baba i femijes,dhe krejt ne fund zonje sigurohu a e ka marre sy peshku divorcin nga nena-gru e pare pasi dihet se ajo ishte disa vite me e vjeter se ai,se mund te mbetesh dashnore per jete.

 6. Baxhanaku i Gerdecit says:

  Eshte e kuptueshme ,qe kjo mendjefycke nuk di cfare eshte biznesi,por sypeshkaqeni Berisha e perdor per te pastruar leket e vjedhura te familjes Berisha.

  1. unaza says:

   ke te drejte, ai po e perdor budallacken sa per seks e sa per pislliqe, nderkohe qe kjo fluturon nga trute prej udhetimeve dhe rreckave qe i jep ai per ta blere si te ishte kurve… uhuhuhuhu… paguhet mire baxhella per te mpire arsyen dhe per te harruar se ka vite e lidhur tashme dhe akoma s’po merr nje unaze ne gisht

 7. STUD says:

  ‘dashnore”me qira…Shkelzenit nuk i puno dhe kjo dihet i mungojne testosteronet…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *