FOTOT/ Shikoni çfarë bën ky djalë për t’i treguar botës se ka të dashur për Shën Valentin

Ai nuk kishte të dashur, por mjaft kreativitet sa për t’i mbushur mendjen njerëzve se po përjetonte një lidhje shumë të bukur dhe ndihej i dashuruar.

Duke përdorur paruket dhe lyer gishtat me manikyr, një i ri arriti të shkrepte foto, sikur ishte në shoqërinë e një vajze.

Djali nga Tailanda Rain Cavalry Yokohama, mjaft i njohur në rrjetet sociale, më pas ka treguar edhe marifetet si s’i këto foto arritën që të ktheheshin në mashtruese për syrin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi.jpg","attachment_id":631211},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-1.jpg","attachment_id":631210},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-7.jpg","attachment_id":631209},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-6.jpg","attachment_id":631208},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-5.jpg","attachment_id":631207},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-4.jpg","attachment_id":631206},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-3.jpg","attachment_id":631205},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tajlandezi-2.jpg","attachment_id":631204}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *