Pirro Çako: Ju rrëfej momentet e ndarjes me Sisin

Pas 5 vitesh bashkëjetesë, Pirro Çako i ka dhënë fund lidhjes me Sisin.

Aludime të shumta pushtuan rrjetet sociale, ndërsa protagonistët e historisë heshtën. Pirro Çako zbuloi të vërtetën e ndarjes në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Njerëzit lidhen e zgjidhen, tani unë po kaloj një fazë zgjidhjeje si të gjithë njerëzit. Jam vetëm”, është shprehur  kantautori.

Pirro tregon se jeta si single është aq e kënaqshme, saqë nëse do fliste më shumë mund të ndaheshin të gjithë.

I pyetur nga Ermal Mamaqi se si e sheh artisti të ardhmen e tij, Pirro Çako u shpreh se: “Jeta është shumë e çuditshme dhe na rezervon shumë surpriza.
Asnjë nuk i di këto, por duhet t’i prekësh, të kalosh vitet që të thuash diçka me vlerë.
Unë për kaq sa kam jetuar njerëzit i dinë të gjitha. Shyqyr që kemi portalet dhe i marrin vesh të gjitha”.
REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Pirro Çako: Ju rrëfej momentet e ndarjes me Sisin”

  1. Gruaja emigrante says:

    Boll ore se po na ben per te qeshur pse te mori koka ere ty dhe le kalamajte e tu, packa se kane leke por ju mungon dicka. Inva e lumtur, ti i lumtur, por femijet e juaj e kane nje brenge Bota ekziston se pikerisht eshte dashuria e familjes qe e mban dhe jo kurvaret dhe kurvat

  2. ceni says:

    Po ik or trap, ngele kalama gjithe jeten…ti je bere per pleqeri te mbare tani, deshtak!

  3. Ina says:

    Familja mbi te gjitha o Pirro,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *