FOTOT/ Kur një film erotik në Tiranë, kthehet në një eveniment kulturor….

Filmi erotik  “50 Shades Darker” ashtu si në shumë vende të botës, ka nisur të shfaqet edhe në Tiranë.

Kinema Millenium kishte organizuar edhe një festë për këtë “eveniment të shumëpritur”.

Dhe, për të parë filmin kishin vërshuar femrat më të njohura në Tiranë, të cilat kanë pozuar krenare që ishin pjesë e kësaj ngjarje.

Dhe të mendosh që filmi ka skena të tilla që femrën e sheh thjesht si një objekt seksual, që i nënshtrohet fantazisë dhe dëshirave të mashkullit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-14.jpg","attachment_id":631975},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-1.jpg","attachment_id":631958},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil.jpg","attachment_id":631957},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-2.jpg","attachment_id":631959},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-3.jpg","attachment_id":631960},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-4.jpg","attachment_id":631961},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-5.jpg","attachment_id":631962},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-6.jpg","attachment_id":631963},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-7.jpg","attachment_id":631964},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-8.jpg","attachment_id":631965},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-9.jpg","attachment_id":631966},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-10.jpg","attachment_id":631969},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-11.jpg","attachment_id":631970},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-12.jpg","attachment_id":631972},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-13.jpg","attachment_id":631974},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-16.jpg","attachment_id":631977},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-17.jpg","attachment_id":631978},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-4-1.jpg","attachment_id":631984},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-5-1.jpg","attachment_id":631985},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-18.jpg","attachment_id":631980},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-1-1.jpg","attachment_id":631981},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-2-1.jpg","attachment_id":631982},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-3-1.jpg","attachment_id":631983},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-6-1.jpg","attachment_id":631986},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-7-1.jpg","attachment_id":631987},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/mil-8-1.jpg","attachment_id":631988}]

15 komente në “FOTOT/ Kur një film erotik në Tiranë, kthehet në një eveniment kulturor….”

 1. Katnar Tirone says:

  Katundaria e Tiranes ne shfaqje,sa komiko-tragjik qe jane te gjithe!!!

 2. jani says:

  [email protected] dhe drru duan keto. Jane te prera per kete menyre trajtimi. Mos harrohet ne mes eshe ndonjw udhetim ne Dubai tani ne dimer. Dmth . [email protected], udhetim dhe drru.

 3. enter"" says:

  Cfare trishtimi te shikosh te tilla evenimente per nje film.
  Cfare trishtimi te shikosh te tille njerez qe bejne poza, cfare trishtimi kurveria e Tiranes.

 4. Toni says:

  Vota ime per Albana Osmanin. Te gjitha te tjerat shkurtabiqe zhgaravina.

 5. krasta says:

  Te e para Hall hazallit
  E dyta motrat e hirushes
  Pastaj ndrikulla GRA te dshperuare qe duan te dobesohen
  Me kujtohet vargje
  Un po’ shkoj me gzin n’ ushtri moj bukuri
  Dhe dikush qe do kendonte
  Mi po’ me vjen me dhi perseri moj bukuri

 6. Qijzijrja says:

  Pse nuk i pelqen Channel X ketyre qe qenkan krekosur kaq shume per te pare nje film me q…? Apo s’ju mjafton me ngopja bam bum ju, doni edhe ta pini spermen ne gote konike tani.

 7. Moni says:

  Kurvat jane si makinat ku behet kurs per marje patente. Vetem se tek kurvat nuk shkruhet MESIMORE. -Nuk eshte e nevojshme spse duken qe jane mesimore.

 8. aqif tahipi says:

  pajdhi osht i majr.Ne kohet e tashme rendesi ka forma ,permbajtjes cja @i nonen.

 9. ceni says:

  Gjithe kurvat e Tirones paskan shku te mesojne ndonje stil te ri…urime karakurva!

 10. Jimi says:

  Moral i shoqerise se sotme!?
  Per kete dite kemi 26 vjete qe luftojme!
  Ky eshte moral,jo ai i djeshmi.

 11. Ali Asllani says:

  S’mbeti mjeker e mustaqe qe ti thote gruas sus!
  Dhe ne hedhte mjell ne faqe t’a mberthej t’a hedhe ne pus!

  Edhe femra per se prapi doli fare nga fiqiri!
  Dje mbulohej gjer tek lakthi sot te vret me bomba gjiri!

 12. ALPHA-DE says:

  Kurveriiiiii banale ! Si fshataret e Babrunit ,te ardhura nga gopi somes .Turpi botes !!!

 13. Hasani says:

  vota ime per foto Nr 8, nu ke di se kush jane….por e kane hallall..ta gezojne bashkem Baftjarin…

 14. Kot fare says:

  Sa gjynah te shkretet njerez, nuk kane mundesi tjeter ku ti reklamojne veshjet e tyre te blera me parat e puneve te pista, o Zot sa bosh.

 15. j says:

  Pse çuditeni,shqiperia është një bordello gjigante.
  Dhe në bordello, prostitutat kanë rolin kryesor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *