FOTOT/ Shokon këngëtarja e njohur, shfaqet në tapetin e kuq me…

Ajo është e njohur për veshjet e saj provokuese.

Por këtë radhë Lady Gaga duket se këtë radhë e ka tepëruar.

Këngëtarja 30-vjeçarja është shfaqur në ndarjen e çmimeve Grammy Awards, me një veshje të papërshtatshme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-3.jpg","attachment_id":631806},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-2-1.jpg","attachment_id":631808},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-1-1.jpg","attachment_id":631807},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-3-1.jpg","attachment_id":631809},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-4-1.jpg","attachment_id":631810},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-5.jpg","attachment_id":631811},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-8-1.jpg","attachment_id":631814},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-7-1.jpg","attachment_id":631813},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gaga-6-1.jpg","attachment_id":631812}]

2 komente në “FOTOT/ Shokon këngëtarja e njohur, shfaqet në tapetin e kuq me…”

 1. maloku me bolet n tru says:

  pse “shokoheni”!
  kjo esht normal.
  esht demokraci me p!dh perjashta,
  jo komunizem me kazma e lopata…
  prandaj,mashkullimi I globit te knaqi bolet duke shiju me sy kte lavatrice koqesh mashkullore…
  si funksjono lavazhi I topeve te meshkujve.
  teknologjija moderrne eshte e till. mashkullit I fryhen kokrrat,sipas nje procesi hormonoid si dhurat nga perendija. prandaj ai ka nevoj qe ti cfryj ato,ti zbrazi pra, dhe zoti ka kriju lavatricet si puna e ledi gages…
  fut trapin n lavatrice sipas nje procesi te njohur,dhe ti ben ajo pasandaj bolet te pastra,ti lan ti than dhe ti nxjerr te hekurosura ,pak me rrudha hekuri po s ka gjo,me kalimin e kohes rrudhat shuhen dhe bolet rrumbullakohen perseri…
  ha haaaaa…………………

 2. Aqifi says:

  Kjo qenka veshur per zyre, o gazetar trim! Ajo shokonte kur vishej me copa mishi dhe me veshje te bere prej kllufash…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *