FOTOT/ Tek të 50-at, por dy aktoret e njohura kanë forma mbreslënëse

Ato janë njohur më shumë se 20 vjet më parë, kur luanin bashkë tek seriali i famshëm “Friends”.

Dhe që atëhere, Jennifer Aniston dhe Courtney Cox kanë mbetur shoqe të ngushta.

Dy aktoret e njohura janë fotografuar bashkë me të dashurit e tyre, teksa këtë fundjavë ndodheshin në Meksikë për të festuar ditëlindjen e Aniston.

Kjo e fundit mbushi 48 vjet, por duket në një formë të shkëlqyer.

Ashtu si Cox, e cila tashmë është 52 vjeç.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-6.jpg","attachment_id":"631846"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox.jpg","attachment_id":"631836"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-12.jpg","attachment_id":"631840"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-1.jpg","attachment_id":"631837"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-10.jpg","attachment_id":"631838"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-11.jpg","attachment_id":"631839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-13.jpg","attachment_id":"631841"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-14.jpg","attachment_id":"631842"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-9.jpg","attachment_id":"631843"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-8.jpg","attachment_id":"631844"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-7.jpg","attachment_id":"631845"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-5.jpg","attachment_id":"631847"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-4.jpg","attachment_id":"631848"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-2.jpg","attachment_id":"631850"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/cox-3.jpg","attachment_id":"631849"}]

1 komente në “FOTOT/ Tek të 50-at, por dy aktoret e njohura kanë forma mbreslënëse”

  1. maloku me bolet n tru says:

    thon qe femnen e mban ne form te mir dhe rinore vec nje metod qe largon pleqnin. a e dini se kush eshte metoda profilaktike antiplakni?
    eshte usta Hajdari me musteqe. esht ilaci me I mir per zonjush p!dhushken…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *