Ish-deputeti i Metës që e hoqën nga Kuvendi, vlerësim maksimal për Ramën: Je perfekt

Ish-deputeti i LSI-së, Shkëlqim Selami, të cilit iu hoq mandati pak kohë më parë për shkak të ligjit të dekriminalizimit, ka bërë një koment në faqen e Ramës, në një nga pastime e këtij të fundit.

Selami shfaq vlerësim maksimal për Ramën.

“Vazhdo reformat dhe mos u ndal je njeri perfekt respekte per ju dhe punen tuaj!”, shkruan Selami.

Ky i fundit u zgjodh deputet i LSI-së në zgjedhjet e 2013-s, por përflitet se prej disa muajsh nuk shkon mirë me drejtuesit e kësaj partie dhe është  afruar me PS-në.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/selami-rama-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/selami-rama.png","attachment_id":631764},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Shkelqim-Selami-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Shkelqim-Selami-5.jpg","attachment_id":631761}]

3 komente në “Ish-deputeti i Metës që e hoqën nga Kuvendi, vlerësim maksimal për Ramën: Je perfekt”

  1. ben says:

    Si ka mundesi qe gjithe banditet kriminelet tutoret hadhashllinjte trafikantet kane vleresim e mbeshtetje max per kr rilindasin??????

  2. Viroi says:

    Kujdes o Ben! Jo te gjithe ata qe jane kunder menimit tat jane gabim. Kthehi syte e shiko brenda vetes se ca gjera po I ben ky I gjati. Me ngadale, po sikur po e ndryshon kahen e puneve. Kije inat po hakun jo. Ai nuk ka afera te hapura si rruga e kombit, Gerdeci, CEZ-i apo 21 Janari. Ti mund te flasesh po ai nuk ka akuza te tilla, nuk shkaterrohet me bregdeti, lumenjt apo pyjet. Jo se jemi ok, po kahja eshte ok. Ciao!

  3. Arb says:

    Bravo Cimi..nuk ka asgje te keqe ti thuash gjerat si i mendon .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *