Horror në Korçë, 32- vjeçari spërkat me benzinë mamanë dhe i vë flakën për ta djegur të gjallë

Një 32 vjeçar ka djegur të ëmën me benzinë në Korçë.

Agresori i identifikuar si Emiljan Tushini 32 vjeç, pas një konflikti për motive të dobëta, ka hedhur benzinë në trupin e nënës së tij dhe më pas i ka vënë flakën.

Mësohet se shtetasja M.T, është transportuar me urgjencë në spitalin e Korçës.

Stafi mjekësor bën me dije se 52 vjeçarja  ka pësuar djegie  të rënda trupore.

Policia i ka vënë prangat në flagrancë 32 vjeçarit Tushini  i cili rezulton i dënuar më parë për veprat penale: “Vjedhja” dhe “Plagosje e lehtë me dashje”.

Në fillim ai tentoi të largohet menjëherë nga vendi i ngjarjes, por u arrestua.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Horror në Korçë, 32- vjeçari spërkat me benzinë mamanë dhe i vë flakën për ta djegur të gjallë”

  1. tfgs1 says:

    egersia sunite nuk njef limit…………zjarr nenes qe te lindi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *