Partizani nis përgatitjet për derbin ndaj Tiranës, Kalari stërvitet i diferencuar

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Partizani ka nisur përgatitjet për ndeshjen e radhës që do të jetë derbi ndaj Tiranës.

Në drejtimin e trainerit, Sulejman Starova dhe stafit teknik grupi i lojtarëve ka zbritur në orën 14:00 në kompleksin sportiv ” Internacional Tirana” të Pezës ku edhe ka kryer seancën e programuar stërvitore, ku të pranishëm kanë qenë të gjithë lojtarët.

Përjashtim ka bërë mbrojtësi Kalari, i cili si pasojë e dëmtimit të pësuar ndaj Teutës ka zhvilluar stërvitje të diferencuar nga grupi.

Derbi Partizani-Tirana do të luhet ditën e hënë në orën 18:00 në stadiumin e kryeqytetit “Selman Stermasi”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *