FOTOT/ Stjuardesat nuk përmbahen dot, selfie me Ramën…

Kryeministri Edi Rama ka qenë së fundmi në Itali.

Ai ka udhëtuar me kompaninë shqiptare të fluturimeve, Albawings.

Stujardesat e avionit ndërkojë, nuk kanë rezistuar dot pa bërë një selfie me kryeministrin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-9.jpg","attachment_id":632359},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-1-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama-1-4.jpg","attachment_id":632360}]

5 komente në “FOTOT/ Stjuardesat nuk përmbahen dot, selfie me Ramën…”

 1. Qytetar says:

  Shumë njerëzore dhe civile.

 2. AAATA says:

  Eeee… kur ishte Saliu, edhe 16 vjeçaret i i hidheshin ne qafë, se ishte i bukur shumë.

 3. Stjuardesaaa!
  Pse ne aeroplan Jan kto-e ?
  Nooooo- mu m’ u duk’ n si stalliere kto.
  Eee , si me thon,hibrite,lopcare lol

  Katundi albawings aha-ha-ha

  1. Fallo Madhi says:

   Pse nuk na tregon ti foton e gruas tende?? Vajzat jane si yll dhe ti me dukesh se paske ikur po shko ne doktor o loqe kandari.

 4. Gaziw says:

  surrat manjaku ka ky mavria…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *