Manjani ka një mesazh të veçantë për policinë: Meriton përgëzime, por…!

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka përgëzuar punën e bërë nga forcat e policisë sot, të cilët kanë arritur që të vënë në pranga 4 nga 6 personat e dyshuar për grabitjen në Rinas të 3.2 milionë dollarëve.

Teksa pak ditë më parë kur ai u shkarkua nga posti drejtues i ministrit të Drejtësisë, shpërtheu në akuza për një pjesë të ministrave të qeverisë, ndërsa sot është ndalur konkretisht te puna e policisë.

“Pa dyshim që policia meriton përgëzime për kapjen e shpejtë të të dyshuarve për grabitjen e Kasharit! Uroj që të jetë provuar mirë ngjarja!”, shkruan Manjani

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Manjani ka një mesazh të veçantë për policinë: Meriton përgëzime, por…!”

 1. L leshi says:

  Manjani i njihke mire ti hajdutet atehere…a thua je pjese e grupit dhe ti….

 2. shaqo says:

  Por… kokat tulle jane bosh, u kane avulluar trute.Prandaj behen edhe te poshter, meskine e cinike te pashoq.
  Ne te sateme mbanjani.

 3. pedro i ri says:

  Ik Manjani. Hap rrugen. Mbaroi fanula joti LSI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *