Sadije Berisha thumbon Shkëlzenin për Shën Valentin: Dashuri është të mendosh edhe për fëmijët

Ish-bashkëshortja  e Shkëlzen Berishës, Sadija, ka një mesazh për babanë e fëmijëve të saj dërguar në ditën e Shën Valentinit.

Ajo mori si dhuratë një buqetë me 50 trëndafila të bardhë dhe tre të kuq, të cilët kanë domethënien specifike.

Vetë Sadija e shpjegoi nëpërmjet një statusi. “50 trëndafila të bardhë, dhe tre të kuq, një për mua, një për Medinën dhe një për Laidonin. Faleminderit! Gëzuar Shën Valentinin të gjithëve.

Kjo është dashuri, të mendosh edhe për fëmijët,”-shkruan Sadija në Facebook.

Prej disa kohësh ajo është në një lidhje të re dhe mesa duket po e shijon mjaft këtë periudhë të jetës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sadije-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sadije-2.jpg","attachment_id":632748},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sadije-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sadije.jpg","attachment_id":632744},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sadije-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sadije-1.jpg","attachment_id":632749}]

2 komente në “Sadije Berisha thumbon Shkëlzenin për Shën Valentin: Dashuri është të mendosh edhe për fëmijët”

  1. like says:

    Oh, Tema….rrofshi…ky eshte lajm…
    PS
    Ju jeni te rrjedhur ne ate vend…

  2. haha says:

    Ish burri jot e ka mendjen te mbushi me kos sypeshkaqenash picken e lavires se Myslymit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *