VIDEO/ Militanti i PD-së që kundërshtoi Bashën në Kavajë, u dhunua nga kreu i PD-së së këtij qyteti. Shikoni si e rrahin publikisht

Dje Lulzim Basha në kuadër të protestës së 18 shkurtit ka shkuar në Kavajë për të kërkuar mbështetje. Siç e pamë, mbështetja ishte qesharake. Një grusht militantësh ku njëri ndër ta s’ja përtoi t’i thoshte dhe që në Kavajë Roshi ka punuar.

Mirëpo kjo i kishtoi shtrenjtë ish- themeluesit të PD, Bashkim Gjoni i cili u dhunua nga kryetari i PD Kavajë sot, Isa Sakja.

Siç shihet në kronikën e TCH, një ndër agresorët që godet me grushta Gjonin, është Isa Sakja, kryetari i PD në Kavajë.

Mesa duket sindroma e komunizmit është në PD e pandryshuar. Kush del kundër kryetarit, sulmohet me të gjitha mjetet.

Ndërkohë pak dite më parë dhuna ishte kryefjalë e PD edhe në Durrës.

Basha në Kavajë by revistaime

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “VIDEO/ Militanti i PD-së që kundërshtoi Bashën në Kavajë, u dhunua nga kreu i PD-së së këtij qyteti. Shikoni si e rrahin publikisht”

 1. Sahadija e Xenit says:

  Hahahahaaa edhe te mendosh qe keta duan te marin pushtetin prape

 2. Tuno says:

  Cpun ka ai ne protesten e PD mes turmes?

  1. Iliri says:

   Sepse është PISHTAR ISHTE DEMOKRACISË ishte dekoruar nga PRESIDENTI berisha

 3. sociologu says:

  te degjoje programin e lul-ngulit….bajga populli ju provoi …..ju e shkaterruat……shifni tiranen sot ka lezet me 3,5 vjet ….me zor nuk merni dot karige…erdhi dhe 18 qershori….dhe sa 18-ta te tjera do kalojne……qershia mbi torte eshte vene me kohe!

 4. Dori says:

  O Tuno.
  Po eshte militant i PD…
  Ishte dhe Ai ne proteste.
  Por jo per cdo gje duhet ta mendoje si Luli.
  Apo vetem Loqet pa mendje e pa ide duhenne protesten e Lulit.
  Qenke fresk o Tuno.

 5. Shigjeta says:

  Po ik o luli , mos u mundo kot populli nuk haron ,qyteta ret e tiranes dhe mbare shqiperise nuk harojne kush ke qene ,karabush hyre ne dhe karabush dole nga prefektura e tiranes , nuk je per keto pune o luli , mos u mundo dhe mos i torturo kot militantet e tu posht e perpjete , ti nuk je per drejtime ne pergjithesi , ti vetem je te vjedhesh ,vrases dhe te shperdorosh pushtetin , keshtu kur te shikon njeri per here te pare ha ha ha je kollos ,pallosh tru bosh ik o plere

 6. leo says:

  Nje fjale e urte thote se : ….mos e krruaj prapanicen me qerramidhe.Voto kunder dhe je OK.Po kete koment e kam bere qe ne kohen e pushtimit otoman dhe keni te drejte te mos e botoni.Ju botoni po te them se luli eshte diktator dhe PD fashiste.

 7. Ilia says:

  Partia e Lirise se Mendimit, per nje fjale ne turme pa asnje sharje dhe fyerje te zgerdhi ne dru, imagjino ta kundershtosh perballe ose ti kerkosh te leshoje karrigen c`fare mund te te bejme keta monstra

  Partia e Lirise se Mendimit dhe e Idealeve te Dhjetorit, ka perfunduar ne rrugecer dhe super injorance

 8. Tuno says:

  O Doro po ku ke pa ti qe nje militant i PD mbeshtetes i Roshit? Po leri more kto se si ha njeri . Nuk futet robi te shaje liderin e tyre mes turmes…

 9. Myzeqari says:

  Ketyre u a ka marre erase miellit me kohe, po e keqja eshte se ka budallenj po, po, budallenj, qe u shkojne ende nga pas. E duke shfrytezuar kete injiorance ballistet e pd-se vjedhjeve, vrasin dhe shesin pjese nga trojet e Atdheut.

 10. Al says:

  A pse kshu po e shave duhet te hash dru???

  Po nuk ishe i PD-se nuk duhet te jesh aty? Kush ta ka bo sheshin ty sala apo liria?

  Ai robi ka ankesa e ha dru…imagjino po te vijne ne pushtet prape…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *