VIDEO/ Tërbimi i mësuesit spanjoll sepse nxënësi nuk e ka mendjen në leksion

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky mësues spanjoll është shndërruar në një personazh të famshëm në mediet sociale, pasi theu i inatosur lap topin e nxënësit të tij, sepse tregoi mungesë respekti e vëmendjeje.

Mësuesi që mendohet se punon në një shkollë private ishte duke i kërkuar një nxënësi që të tregohej i vëmendshëm dhe të përpiqej më shumë, pasi që prej 20 minutash adoleshenti nuk kishte arritur që të kapte asgjë nga shpjegimi i leksionit.

Por djali ia ktheu se ai paguante për këtë leksion dhe e quajti mësuesin “të vonuar”.

Kjo fjalë e tërboi profesorin që e mori lap topin e nxënësit dhe e përplasi disa herë fort në tavolinë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *