Rama: Zbardhja e shpejtë e grabitjes së bankës, sukses shembullor

 

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur zbardhjen e shpejtë të grabitjes së pareve të bankës në Qafë të Kasharit.

“Policia Shtetit tregoi perseri se forca e saj zbuluese e goditese rritet perdite!Zbardhja e shpejte e grabitjes se bankes sukses shembullor?

#QenteLeTeLehinKarvaniDoShkojePerpara”, shkruan kryeministri Rama.

Opozita sulmoi policinë duke e akuzuar se ka gisht në grabitjen dhe se paret do përdoreshin për fushatë elektorale.

Zbardhja  e ngjarjes në kohë rekord është një përgjigje dhe për “festën” e parakoshme të hajdutëve dhe opozitës.

 

 

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rama: Zbardhja e shpejtë e grabitjes së bankës, sukses shembullor”

  1. Emigranti says:

    Edi ,ke zgjedhur djemte me te mire te nenave duke filluar nga Saimir Tahiri Erion Velia Ametej ,Gjiknuri etj Urime ,urime ju prifte e mbara ,Jeni njerzit me te mire qe i duheni ketij vendi .

  2. Zara says:

    Por mire i kapet, shikojini mire me ke jane te lidhur. Seshte kaq e thjeshte kjo pune. Keta jane ekzekutoret, duhet te kapen kokat.

  3. Qytetar says:

    Vazhdo përpara Edi Rama,shkeli me këmbë bajgat e shqupit.Jini në drejtimin e duhur popullin e ke me vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *