Derbi, Klubi i Partizanit publikon çmimet e biletave

Klubi i Partizani ka publikuar çmimet e biletave për derbin kundër Tiranës.

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare klubi i kuq përveç çmimeve ka publikuar dhe tribunat ku do të qëndrojnë tifozeritë.

Derbi Partizani-Tirana do të luhet ditën e hënë në orën 18:00 në stadiumin “Selman Stermasi.”

Postimi i plotë i Partizanit.

INFORMACION për ÇMIMET E BILETAVE 
FK PARTIZANI – KF TIRANA

Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “Selman Stërmasi” do të jenë:

Biletat në Tribunat A1, A2 dhe B1, B2 do të kushtojnë 2 000 Lek (të reja)

Biletat në Tribunat ,C1,C2,D1,E,F,G1,G2,H1,H2 do të kushtojnë 500 Lek (të reja)

Tifozeria e Kuqe do të ketë në dispozicion Tribunat B1,B2,C1,C2, D1,E,F,G1,G2 
Tifozeria Tiranës do të ketë në dispozicion Tribunat A1,A2,H1,H2

Biletat do të mund ti siguroni duke filluar nga dita e Premte ora 9:00 pranë pikës së shitjes, në stadiumin “Selman Stërmasi”. Gjithashtu tifozët e kuq mund të sigurojnë Biletat edhe pranë dyqanit sportiv “Joma”,që gjendet në rrugën “Myslym Shyri”.

Fotografia e FK Partizani Albania

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *