FOTOT/ Ceca e kriminelit famëkeq serb Arkan, tregon pasuritë dhe jetën përrallore që bën

Jeta luksoze e të vesë të kriminelit serb të luftës, Arkan, i vrarë në vitin 2000, u tregua në mediet sociale për herë të parë.

Arkani  ka qenë udhëheqësi i njësisë ushtarake “Tigrat”, që akuzohet për masakra gjatë luftërave në Kroaci, Bosnjë e Herzegovinë dhe Kosovë.

Ai u martua me një nga këngëtaret më të njohura të Serbisë, Svetlana Raznatovic, e njohur si Ceca, e cila vazhdon që të jetojë në vilën në të cilën më parë banoi me kriminelin e luftës.

Arkani ka qenë një nga kriminelët më të njohur dhe më të rrezikshëm në Ballkan përpara nisjes së luftërave në ish Jugosllavi.

Deri tani shumica e serbëve ishin familjarizuar me pjesën e jashtme të vilës, por ajo që mbahej brenda ruhej me fanatizëm në masa të larta sigurie.

Vila është e mbushur plot me antikuarë të vjetër, piktura, korniza të arta, pasqyra dhe llambadarë si dhe kolona të stilit klasik.

Në fotot e mëposhtme është edhe vajza e tyre, Anastasija Raznatovic.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca.jpg","attachment_id":633021},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-4.jpg","attachment_id":633015},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-1.jpg","attachment_id":633012},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-2.jpg","attachment_id":633013},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-3.jpg","attachment_id":633014},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-5.jpg","attachment_id":633016},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-6.jpg","attachment_id":633017},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-8.jpg","attachment_id":633018},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ceca-9.jpg","attachment_id":633019}]

3 komente në “FOTOT/ Ceca e kriminelit famëkeq serb Arkan, tregon pasuritë dhe jetën përrallore që bën”

  1. ali vlora says:

    Si qeni ne vreshte ike o pjelle e ndyre . Keshtu perfundojne gjithe plehrat . Ky eshte fjndi juaj. Lini tashgimtare per tu qi… te tjeret e te lajne mekatet e krimet tuaja. Mallkim i zotit ju rafte kudo e ne cdo komb te jini.

  2. Shaboni says:

    Po mi shoqe po…!!

  3. Bushi says:

    Kemi edhe neve nje Arkan ne shqiperi,Sali Berisha.Edhe krimet e ketij jane si te Arkanit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *