FOTOT/ Imazhet e papublikuara të Merylin Monro-së kur ajo ishte shtatzënë

Fotografitë e mëposhtme tregojnë për shtatzëninë e fshehur të një prej ikonave të kinemasë amerikane Merlin Monroe dhe ato publikohen për herë të parë.

Shkrepjet u bënë në 8 korrik të 1960, jashtë “Fox Studios” në New York, pasi Monroe kishte bërë përgatitjet e fundit për filmin “The Misfits:

Fotot u bënë nga mikesha e saj e ngushtë, Frieda Hull, e cila zbuloi se ylli amerikan i kishte thënë se babai i fëmijës së saj ishte Yves Montand dhe jo i shoqi, Arthur Miller.

Lidhja me Montand-in filloi  kur nisën xhirimet e filmit “Let’s Make Love”

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Monroe-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Monroe.jpg","attachment_id":"633348"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-10.jpg","attachment_id":"633347"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-9.jpg","attachment_id":"633346"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-8.jpg","attachment_id":"633345"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-7.jpg","attachment_id":"633344"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-6.jpg","attachment_id":"633342"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-4.jpg","attachment_id":"633340"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-3.jpg","attachment_id":"633339"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-2.jpg","attachment_id":"633338"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/monroe-1.jpg","attachment_id":"633337"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *