FOTOT/ Këto pamje të femrave nudo në ekspozitë ngjallën indinjatë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një galeri artesh në Angli u detyrua që të hiqte nga një ekspozitë fotografi të konsideruara si të “turpshme” të periudhës viktoriane, ku shfaqeshin femra nudo pas ankesave të pensionistëve.

Këto fotografi bënin pjesë në ekspozitën që u hap për Shën Valentinin në Angli, por për një pjesë të vizitorëve ato ishin totalisht të pështira dhe të pamoralshme.

Shkrepjet bardhezi tregojnë femra nudo të cilat janë të kapura dorë për dore dhe kërcejnë dhe një tjetër që mban çorape.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-6.jpg","attachment_id":"633212"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria.jpg","attachment_id":"633216"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-5.jpg","attachment_id":"633211"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-4.jpg","attachment_id":"633210"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-3.jpg","attachment_id":"633209"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-1.jpg","attachment_id":"633206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-2.jpg","attachment_id":"633207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/victoria-7.jpg","attachment_id":"633213"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Këto pamje të femrave nudo në ekspozitë ngjallën indinjatë”

  1. cool... says:

    Me pelqejn kto forma te pasme emmm,lol .
    By.Bio, damn sexi . Te pasmet “ideale” pak a shume, sipas meje 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *