KOMENTET/ Tifozat e Tiranës ironizojnë kualifikimin: Miqësore shumë e bukur!

Tifozat e Tiranës kanë ironizuar kualifikimin e skuadrës së tyre për në raundin e gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërsë.

Nëpërmjet komenteve në faqen zyrtare tifozat bardheblu nuk e kanë pritur aspak mirë këtë kualifikim të skuadrës së tyre, që kaloi në fazën tjetër pas një aleance më verilindorët.

 “Miqësore shum e bukur!”

“Turp Turp Turp, se kujt i intereson kjo lloj loje dhe kupe e kuptoj por qe te hynte dhe Tirona ne keto lloj pazaresh te ulta TURP te kene nga Presidenca deri te drejtuesit” janë disa nga komentet e tifozave të Tiranës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komentet-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komentet-1.jpg","attachment_id":"630971"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komentet-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komentet-2.jpg","attachment_id":"630973"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *