Tronditet Pogradeci, gjendet i vrarë në rrugë 37-vjeçari

Një 37-vjeçar është gjetur i vdekur në një lagje në Pogradec.

Mësohet se banorët e lagjes nr 5 kanë konstatuar rreth orës 06:10 të shtrirë në tokë një person dhe menjëherë kanë lajmëruar policinë.

Nga hetimet e para si edhe këqyrja e trupit të tij, rezulton se viktima ka dëmtime në kokë dhe trup.

Policia ka bërë të mundur identifikimin e tij, dhe bëhet fjalë për K.Ç, rreth 37 vjeç, banues në fshatin Buzaisht, (rezident në Greqi).

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa polica ka ngritur grupin hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *