VIDEO/ Këtë të vdekur borxhlinjtë nuk e lanë të qetë as në varrim

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dy varrmihës nuk e lanë të varrosej një të vdekur sepse ai u kishte borxh 33 dollarë.

Ndërsa të afërmit po zhvillonin ceremoninë e varrimit, disa persona që ishin punëtorët e një morgu në një spital lokal, iu afruan arkivolit, e hapën atë dhe nxorën trupin e të vdekurit.

Veprimi i tyre erdhi sepse familja e të ndjerit nuk i kishte dhënë 33 dollarët për shërbimin e veshjes.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *