Zeni nuk shkon në Komision, festime jashtë shtetit për Shën Valentinin

Shkëlzen Berisha nuk është paraqitur sot për të dëshmuar në Komisionin parlamentar për aferën me CEZ.

“Ai ka deklaruar se ndodhet jashtë shtetit për një event pune, pa dhënë justifikime të rregullta.

Duhej bileta e udhëtimit, ose një raport.

Nuk mund të justifikohet”, tha kreu i Komisionit, Taulant Balla.

Ishte pikërisht ky momenti kur Arben Ristani u nxeh, pasi ndërkohë që Berisha jep kushtrimin për t’u ngritur në protesta kundër qeverisë, pasi sipas tij, popullsinë e ka pllakosur varfëria, i biri shkon çdo javë jashtë shtetit për të festuar dhe pushuar.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zeni-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zeni-5.jpg","attachment_id":"633407"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-2.jpg","attachment_id":"633408"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/armina-1-1.jpg","attachment_id":"633409"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/zeni-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/zeni.jpg","attachment_id":"575122"}]

3 komente në “Zeni nuk shkon në Komision, festime jashtë shtetit për Shën Valentinin”

 1. shqip says:

  Shqupiste te gjitha vendeve ( bathorja, kamza, mamurrsi, dhe hasi i mul nokes ) bashkohuni . O bur(r)a te hedhim qeverine , Po na cenon pushimet e nipit te karaxhiçit. Ngrini çadra e mos u shkulni prej aty ,para se zeni me cucen e taj te mbarojne pushimet. Rrofte Sali Birisha. Rrofte Basha dhe Aldo Bum(bum)çi. A ju su bete kurre njerez o kanunore primitive.

 2. Eliot says:

  Ka ikur te fshihet nga protestat qe i ati organizon neser per te hutuar shqiptaret e mjere nga ceshtjet ze tyre kriminale.
  Le te dale te manifestoje neser ne rruge me dashnoren me breke te shtrenjra ne mes te popullit meqe ba bekerkan gjithz keto rremuja se i plasi bytha per mireqenien e popullit.

 3. Sherif says:

  E perse merreni me me keta bastards te shoqerise shqiptare ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *