Berisha: Erjon Braçe më tha bo** nga vendi, Flamuri ia bëri mire. S’mund t’i japin gojës kur flas unë

Sali Berisha ka justifikuar dhunën e Flamur Nokës në Kuvend.

Ai ka thënë se deputeti Erjon Braçe e ka fyer ndërsa ai ishte duke folur në Kuvend, ndaj dhe Flamur Noka ka reaguar.

“Nuk duhet t’i japësh gojës kur flas unë.

Flamuri u provokua nga Braçe”, tha Berisha, i cili në fakt nuk lë njeri pa fyer në Kuvend, dhe kur ia kthejnë, lëshon Flamurin që t’i godasë.

Edhe në momentin e incidentit, Berisha ishte duke fyer socialistët, madje edhe minister femra, duke i quajtur ndrikulla.

Kjo bëri që Braçe t’i përgjigjet atij, ndërsa më pas Flamuri u ngrit me vrap nga vendi për ta goditur.

“Sjellja e zotit Noka ishte një imponim, sepse ai nuk la gjë pa sharë nga parlamenti…

Çke që flet, ti merr fjalën, por ti do të flasësh edhe kur flas unë edhe para meje, edhe pas meje.

Janë të tmerruar, rrin e më shohin se kujt do tja përmend emrin.

Ja keni parë fytyrat ministrave?”, vijoi Berisha.

Në lidhje me protestën e PD-së, ai tha se Rama është tmerruar:

Rama është i tmerruar dhe gjen rastin që të mos ndodhet pasnesër në zyrë, por i them që kudo që të jetë, kudo që të shkojë, ai do ti japë llogari shqiptarëve për cdo të zezë që i ka bërë shqiptarëve.

Le të shkojë dhe në Australi po të dojë, por sërish do të përgjigjet”.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Berisha: Erjon Braçe më tha bo** nga vendi, Flamuri ia bëri mire. S’mund t’i japin gojës kur flas unë”

 1. JE TI AI QE DO JAPESH LLOGARI ORE SPIUN, KRIMINEL, VRASES,HAJDUT…NJERIU I NJEMIJE E NJE TE ZEZAVE!
  18 SHKURT POPULLI DO NGRIHET KUNDER TEJE, LULZIMES, PARTISE QE DREJTONI JU. PARTIA DEMOKRATIKE PARTI KRIMINALE E JASHTE LIGJSHME.

  1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


   @ Mr. Bole
   .
   Të gjithë zagarët
   Rreth vetes ke mbledhur
   Po ktë Fla-mutin
   E ke qen të tredhur.
   .
   Mirë tha Erioni
   Ulur e boll fole
   Po ti je kar komplet
   E të duket si bole.

 2. emigranti Londer says:

  Berisha i leshon Flamurin thote gazetari.

  Po thuaje troc, Berisha leshon zagarin e vet per te lehur e bere gjoja se do kafshoje.

 3. Usa says:

  Malokeria vetem harbutllekun njeh.
  Ju erdhi ngordhja legenat e shqupit, ndaj beni si gore.
  Do gajasemi kur te te hedhin prangat o serbi Sali. Do kenaqet nje popull i tere duke te pare pas hekurave moj kurve serbie.

  1. Albani says:

   USA me pelqen komenti jot, Por jo kur thua malokeria.
   Sepse malsore maloke fushare qytetare jemi te gjithe shqiptare,
   E ne cdo vend ka ……
   Por keta Jane te tredhur nga serbet e helene.
   Eshte Banda qe nuk ka te beje fare me shqiptaret.
   FLM gazeta tema

 4. xheJ eN Bi says:

  Nuk e morem vesh se çfare i tha Braçia!
  Ne titullin e shkrimit thuhet se i tha bo**.
  Nese i ka thene bole ,atehere Braçja nuk e ka ofenduar ,por ka thene nje te vertete.
  Bile ai meritonte organin tjeter qe eshte mbi bolet.

 5. Bena says:

  Mire ta beri o zgjebje o harbut o kriminel o surrati me I shemtuar o kacerii shqiptarve o legen surrat mut o pacipe mire ta beri ERJONI ti nuk meriton te jesh ne parlament ,ju erdhi fundi o funderina dhe ne nuk ju besojme me ptyyyyyy

 6. Shigjeta says:

  Popuulli shqiptar eshte me fat , hahaha te pakten i shikon live se kush eshte e djathta shqiptare cdonjeri i ndershem kupton , shikon se kush jane , dhe nga kush do perfaqesohet , keta jane banditat e saliut hajdutet dhe vrasesit ,qe sa here shterngohen ne qoshe , tregojne fytyren e tyre te ndyre dhe tevertete nuk dine gje tjeter vetem dhune vjedhje votash po tu jepet mundesia dhe vrasje keta jane trimat e saliut

 7. Fatosi-kosove says:

  E mor sali berisha o fare e keqe,ste vjen turp qe te rren dhe te shpif,ne fakt bota nuk njef asnje kriminel qe eshte turperuar,ju njihni vetem dajakun e ate ta kish dhene fare mire sikur te ishte gjalle i madhi Enver Hoxha edhe pse sikur te ishte ai gjalle ti do te ishe si mize kali ne bythen e tij si edhe ateher,por vetem per keto poshtersit tua çdo te ejte do te kishte reahtuar si me dore te Zotit,pra kur marre ske,frike jo ateher vazhdo sali berisha vazhdo se zullumi keputet prej se trashi thot populli,ti e noka,luli e muli,paloka e bumqi e kumqi e fazlliqet do ta paguani nje dit kjo ska dyshim,nuk eshtequdi qe vet xeni yt ty te ta nxjerr shpritin per vesh sepse duke e mashtruar edhe ate e ke bere kriminel.

 8. tropojani c100 says:

  maloket e dreqit

 9. Fatosi-kosove says:

  Tash pas prejashtimit o sali keni kohe qe te organizoni grabitjen e radhes se ju duhen leket per proteste e ndoshta edhe per zgjedhje por qe besa do tju duhen edhe per te ikur ne ndonje shtet,edeh pse serbia ju pret me duar hapur por kur ti keni edhe disa miljona euro me vete do tju bej edhe posllavnik (deputet),noken e bajne milic dhe me pushtet qe te grije shqiptar,lulin ndoshta maneken ne shtepit publike,delni vidhni sali,vrani,digjni e shkrumoni se vetem kete zanat keni,ju shkaterruan Lazaratin jeni qartur te gjithe,edhe gjak shqiptari skeni pire kamot,prandaj jeni tmerruar,vrases kriminel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *