VIDEO/ Çmendet Flamur Noka, godet Erjon Braçen në Kuvend pse i ktheu përgjigje Berishës (dhe duan të vinë në pushtet këta)

Flamur Noka është çmendur seancën e sotme.

Ai është ngritur dhe ka goditur deputetin socialist Erjon Braçe, ndërkohë që në foltore ishte duke folur Sali Berisha.

Brace ka folur nga vendi duke ju drejtuar Berishes: “O Sali boll fole…” ndersa Noka ka reaguar në mënyrë barbare, dhe u justfikua se e degjoi sikur i tha Berishes bo…Kjo është e disata herë që Flamur Noka vepron si njeri rruge në Kuvend, dhe jo si deputete.

Duket se dhuna është e vetmja rrugë që njohin në PD.

Dhe duan të vinë në pushtet në këtë mënyrë.

REMOTE_ADDR:[]

53 komente në “VIDEO/ Çmendet Flamur Noka, godet Erjon Braçen në Kuvend pse i ktheu përgjigje Berishës (dhe duan të vinë në pushtet këta)”

 1. L leshi says:

  Kjo eshte malokeria shqiptare qe pervec dhunes nuk njeh gje tjeter…

  1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


   O Flamur
   Dëgjo seç thonë
   Ti je qën
   Që mbron të zonë.
   Dëgjo Mule
   Ç’thonë ata
   Ti veç leh
   Po nuk të ha.
   Ditët ikën
   Vitet rrodhën
   Qëkur serbët
   Keq të trodhën.
   Sa herë ssss’kape
   Thotë Saliu
   Nis e leh
   Mule derziu.

   1. shqiptari says:

    Po pse moj legene femer, pse nuk e nxjerr pas ketij veprimi te dhunshem???!!! Pse e toleron kete skene??!!! Pse i jep kurajo qe ta bejne prape???!!! NXIRRE JASHTE ose DIL Vete Jashte se nuk je per ate pune.
    O Erjon po ti duart ne bythe i kishe???!!!!

 2. Kritiku says:

  Ben trimin maloku Noka, sepse keta te PS-se jane shume te perulur. Perse nuk ia keput dikush qafen ketij maloku, aty ne Kuvend? Perse keni kaq frike nga nje malok? Ai perfiton nga njerezilleku i anetareve te PS-se dhe kercenon sa majtaj ashtu edhe djathtas. Per çfare i keni duart ju te PS-se? Maloku vetem gjuhen e dhunes njeh dhe me kete gjuhe duhet te flitet me te.
  Ka kufi çdo gje dhe vendosja e ketij kufirit ka bere, qe Berisha me shpellaret e tij te mbijetojne akoma.

 3. Bena says:

  Ju sos durimi lamashve me kriminelin sali plehren e dine qe ju erdhi fundi zgjebjeve Erioni nuk paska te drejte te flasi kurse sali muti te thote cfare te doje apo flamut xerxebili te gjuaje ju erdhi fundi o kriminela

 4. pro says:

  -..skenar i deshtuar i opozites,..irritim domethenes i ish kryeministrit..nuk po ecen plani i destabilizimit..opozita nuk eshte ne gjendje te vertetoje se jane te duhurit!!

 5. ina says:

  Mire ja ben morrit te kuq se sle njeri pa fyer.

  1. Eri says:

   Shko dhe ti te stani i Saliut apo te Stalistani mos u haperda kot rrugeve, shko leh atje.

  2. Lugati says:

   pergjigje papame .na ka ca mojen morri kuq perdite…shume mire ja ka bo

  3. Albania says:

   Po moj baxhelle malsije mire ja beri, derri derr lind dhe vdes ju vetem Enveri ju vinte hakut ju pate bere dele dhe spijuna….rrace muti…

   1. Lugati says:

    paskan dale karakurvat e ripjelljes duke bo si moralista…kur edini shum mire qe noka e ka vlla erjon kurven..pranej jeni si muti me shurren..ene shume mir ja ka bo erjon kurbes..honkshit kaptinen e juj ….kan dale karaspidhiat e ed rame lugatit tu bo si kurva te nershme..ptuuuu parazita bythqira…te fala momes baxhelle kush e ka me mu…

  4. fieraku4u says:

   MORRIT TE KUQ…?? MULI I UDB’S SERBE KERCENON NJE DEPUTET TE PARLAMENTIT TE SHQIPERISE.

   KUR DIKUSH TREGON TE VERTEN JU DUKET FYERJE JUVE. ME MIRE QE KJO NDODH, QE TA SHIKOJN NEJRZIT SE CFARE HAJVANESH DHE KRIMINELESH JANE NE ANEN TJETER TE PARLAMENTIT.

 6. duno says:

  N Q S konia e parlamentit nuk hamutlet nga vendi nuk i kanoset asnje rezik , por nje kelysh kurve si Erionka nuk di te beje pune tjeter vecse te lehi . Ai nuk meriton vetem drurin por edhe qirjen kolektive ne bythe mu te foltoria e kuvendit . Pale kjo bucia e Leskajve me ate ze acarus qe duhet ta kishte lene kuvendin me kohe per konflikt interesi me tenderat ete birit . Keta qelbesira duhen qerruar me pushke jo me vote.

  1. Ivan i madh says:

   T i deno e ti prosti inat keni te drejte te mbroni nje egersira shpelle e pjelle e Serbise si krimineli goje m… Berisha e kelyshi i tij Mutli se nuk ka nje qe ti thyer dhembe aty ne parlament. Ky zagar juaj Mutli pse se kruan ate b… e tij te felliqur me njeres qe ja ben qe ti duket Berisha gomar e Ristani me Lulushin kere. Me ju si plera e mbetjet qe jeni duhet vetem druri se edukate dhe gjakftotesise i ka erdhur fundi. Dhe ajo dite do vije se po mbushet gota dhe pasaj dilni e hani m… e thoni se po terorizohet opozitar juaj llapaqen e mediokre te mbeshtetur nga krimba gjirizi si ju Dino, ina e shume te tjere.

 7. Kujtimi says:

  GOMAR NOKA QE KA PD kerkon te vij ne pushtet me dhun. Turp per deputetet e PS qe mbain seir nje gomar qe pellet ne parlament dhe nuk ngrihen te gjit ti perzein keta kafshe me forc nuk i duhen popullit keta Zagare

 8. Albann says:

  Parti fashiste hesapi…c do presesh nga antaret e nje partie fashiste?

  1. PidhiISateme says:

   Kunder komunisteve, fashistet bejne pune.

   1. Drejtesi says:

    Komunisti kryesor eshte Berisha dhe me tesere partie bile nje bythlepires per nje karrige zyre deri sa u kap nga serbi dhe per ta punon.

    Eshte fatkeqesi ajo Parti Demoratike sepse serbi e ka marr peng dhe do te vazhdoje te drejtohet nga serbët deri sa te shporret fara e agjentures. Prandaj i vrasin njeri pas tjetrit me Hajdar e Olldash, kush shfaqet si rival per te marre partine…

    1. PidhiISateme says:

     Tashti ju te dy, ti Alban dhe ti o Drejtesi, dani menjen, se PD nuk mund te jete edhe parti fashiste edhe parti komuniste, eshte o njera o tjetra, apo jo.

 9. Kujtimi says:

  GOMAR NOKA QE KA PD kerkon te vij ne pushtet me dhun. Turp per deputetet e PS qe mbain seir nje gomar qe pellet ne parlament dhe nuk ngrihen te gjit ti perzein keta kafshe me forc nuk i duhen popullit keta Zagare,,,,,,,, oZot si nuk e mer Noken . Keta jan pakica dhe bejne cfar tu doj bytha . Veproni sa me par se neser do jet von dhe ju rahin per dit dhe nuk do kini guxim te flisni……

 10. Gjirokastriti says:

  Kta duhen nxjer jasht ligji, ne fund te fundit ca filo serb me pak ne politik.
  Per at komentus me siper, ska nevoj per term malok apo fushor.
  Malsoret si perfaqson Muli ne kuvend.

 11. butrinti says:

  EDHE NOK SPIUNIN E SLLAVEVE E PRANUAM DHE E VOTUAM NE PER DEPUTET . PRA E MERITOJME QOFTE ASHTU SIC ESHTE , KREJTESDISHT GOMAR.

 12. Alban says:

  Udebashet si gjithmone ne sulm, por tani hapur.
  Duan vdekje, zjarr, shkaterim.
  Popull popull cfare doni me shume te kuptoni.
  Keta brenda e lulush bashuqi jashte.
  Ju ka ardhur fundi reforma do ti shkateroj.
  Ju ka ardhur ne ndihme Doris Pack, serbemadhja qe donte te fuste ne burg gjithe UCK.
  Sherbyesi I saj luluxim Po theret per gjak.
  A e kuptoni situaten.
  Behuni te mencur
  FLM Gazetare per lejimin e komentit tim

 13. Naim Frasheri says:

  Te Qifsha Grun e Motren o Spiun i Serbis.mbroni njoni tjetrin agjende te UDB,ska Popull ,se po te kishte Shqiperia Njerez me Karakter ,sot do ishin cuar dhe do tjua kishin Shkerdhy gjith Fisin e Motrave e Nonave Kurva qe ju kan Pjelle.

 14. Beni says:

  Mjere neve cilin paskemi patur minister te brendshem…mortja

 15. Uki says:

  Zagaret e Salistanit po sulmojne nga frika qe i ka hyre ne palce Berishes dhe te birit, po nxehin situaten qe te mobilizojne Salistanin per te penguar reformen ne drejtesi, dhe per ti vene zjarrin vendit me 18 shkurt.

  Do vije edhe fundi juaj shume shpejt…. do ti mbushni qelite pak e nga pak….

 16. NjeQytetarOptimist says:

  Ish ministri I brendshem.. Ahhh moj shqipe kush te ka drejtuar..!! Imagjino cfare ben pa televizor ai dhe ti japesh fuqi shteterore…

 17. 18 Shkurt, O Popull beni nje here mire per veten, GRIHUNI KUNDER PD’se!!!! Kerkoni te dali si PARTI JASHTE LIGJIT. Ajo Parti po merr neper kembe Nje VEND, NJE POPULL!!! Nuk duan te vijne ne PUSHTET se I preu Barku per POPULLIN, E per Shqiperine! Aty E kishin, 26 VJet…Bene nje vrime ne uje. KuSH I mori Pronat? Bujar Nishani, Josefina Topalli (te ciles I ra llotaria 3 here rresht per pronat….)! Kush e beri Gerdecin? SHkelzeni I biri I baba Salihut,,.. Kush e beri 21 Janarin? Lulzimja I biri/bija e adaptuar e Salihit…Kush e vrau Trebicken? Kush Prishi Embargon me Serbine? Kush Vodhi e la Lazaratin te behej “Shtet”, me vete? Salih Plehu.. djali kopil I kujt eshte Salihu…I Vuk Karaxhixhit… Cfar eshte Mul NOKA? Nje Spiun Serb…Cfar Eshte Lulzime Basha? Nje spiun Serb! Cfar Eshte Sali berish Karaxhici? Nje siun Serb. Po lufton qe shqiperine tja bashkangjisi Serbise bashke me Kosoven. Ky eshte Krimineli hajdut Berisha. Cfar ben Shkerdheni? SHkon me pushime cdo jave ne vendet me te bukura te botes. Ku I mori leket? Ja u vodhi ju o POPULL. Prandaj po vuani ju, sepse Ai kriminel Saleh pleh Karaxhici luftoi te pasuronte Kopilat e vet, jo ju, Lulezimen e gjithe taborin e tij… Tani eshte lufte per liri a vdekje te mbrojne pronat e tyre, mos te shkojne ne burg. Populli nese nuk e kupton kete e vazhdon ti shkoj mbrapa, do jete fukara, dhe I perbuzur derisa te zhduket si komb.

 18. sali harbuti me 40 harbuter says:

  Harbuteria dhe fodulleku i liderit te tyre sali
  Zgjebja ka marre udhen e perdorimit ne gjeresi
  Nga te gjith sorollopi qe ka kjo parti banditesh
  Te kualifikuar nga filo serbi berrishe po japin
  Prova se duhet te qellojne sipas porosise tije
  Rrace e ndyre nga me te ndyrat e ketij kombi
  Keta duhet te zhduken familjarisht ptuuuuu

 19. "Maloku nga Jugu" says:

  Ne nuk kemi ne parlament vetem Flamur Noka qe mundohen ne cdo menyre per percarje dhe destabilizimin e shqiperise,por kemi edhe disa komentuese(nese do t’i quanim te tille)qe mundohen te sjellin percarje nder shqiptaret e veriut dhe ata te jugut,duke perdorur epitete te ndryshme percmuese!

 20. kel frajeri says:

  e cfar goditje esht kjo mer burr!
  kjo esht si ato femnat qe kapen nga floket dhe shkulin floket e tjetres.
  ka godit tamam si femnat ky malok burreci….
  burri t bje m grusht burrnor. e jo me shpulla femnore si kto qe perpiqet te shloj ky malok kuksi… edhe shpulla s ishin ato,por ca laraska qe bene “krrau krrau” dhe fluturuan lart ne qiell..
  malokut bjeri dhe shkerdheje se ndryshe s ja del dot.
  edi rama duhet te mendoj serjozisht kete dimensjon,per dimensjonin e dhunes dhe “muskujve”per zgjedhjet e ardhshme, dhe per deputetet qe do ket ne kuvend. duhen “t fort”. kjo esht ceshtja
  s ka rendesi se fito apo humb zgjedhje. rendesi ka qe ata qe zene vend ne kuvend te jen te sigurt dhe te mbrojn dinjitetin e tyre njerzor e jo te katandisen si pula koteci qe ju hypen cdo kendez pordhac.
  prandaj ne ekipin e ardhshem deputetor rama duhet te bej vend per dy apo tre deputete te karakterit “boksjer”. pra te marri si deputet nja dy tipa “te fort” ne ringun e boksit. dhe detyra e tyre te jet qe, sa her ka sherre,ata te boksojn kundershtarin dhe keshtu fitohet simpatija e popullit. sepse te drejten mund ta kesh me vete,por,nese s ke forcen(qoft edhe fizike) me e mbrojt ate te drejt atehere je I humbur.
  pse ,budall esht amerika,qe esht demokracija dhe lirija me e lart e globit por ka edhe “muskuj”,ushtrin me te fort pra.
  kuptimi I ksaj esht I till: ne ,amerikanet respektojm te tjeret,por nese ata na bien ne qaf ne s do rrijm tju mbushim mendjen me llafe,por jau mbushim vendin e tyre me gropa berthamore,si Hiroshima e Nagasaki.
  me teper koment s duhet, esht koha qe socjalistet te fillojne xhim dhe te bejn ate qe “te fortet” demokrate kan cerek shekulli qe e ushtrojn. dhunen fizike.
  perndryshe,nese s kan “muskuj” ne mos sot neser do humbasin zgjedhjet,sepse se don njeri lamashin dhe ngordhalaqin qe ta ket prijes,dhe mjer ata masanej. se e kan provu shum her se cdo me thon te jesh opozit pa “muskuj”.
  prandaj edi rama,planifiko cunat qe do besh deputet. mos harro “grupin e boksit”.
  dhe,kur te hajn nanji grusht turinjve n parlament kta “te fortet” e PD s,si puna e ktij Mul Malokut pri Kuksi,dhe te bijn perdhe si shkerdhata pijetoresh,do behet skandal,:mileti do gajaset me PDn,mundet edhe te perjashtohet perkohsisht nga kuvendi ndonji “I fort” I PS s qe grushton si tejkalim I vetmbrojtjes,por maskesaj s do ket me klysh PD je qe te pordhnoj me dhun ne parlament sic pordhnon ky Mul Katunari I Kuksit. sepse sa ta mendojn qe do ngrihen per me bo grusht do t ju kujtohet dyshemeja qe e puthen me faqe te gjakosme,dhe do rrijn squk si delet e myzeqes.
  dhe,per me e udh pertok m grusht vetmbrojtes Mul Kuksin,nuk duhen deputet 56 kg si ky Brace I vogel,por duhen cuna trima qe kan dhen prova neper sherre me thika a pistoleta dhe qe jan kalit me vaj e me uthull.
  edhe nje gje.: Nuk esht burr ky Mul Noka,se po t jet burr matet me nanji t peshes s vet,e jo me Bracen qe esht sa gjysma e tij.
  por kjo gje ,tregon munges morali ne mas te madhe qe e kan kta salistet e shkerdhyer n shpirt.

 21. mesila e pedese says:

  me sinqeritetin me te madh,une ne zgjedhjet e qershorit do te votoj PD.sepse atyre edhe pse 4 vjet ne pushtet te majtet,te cilet i votova radhen e kaluar,nuk u ka hyre gjemb ne kembe.mbi te gjitha,te zgjedhurit e pd jo vetem qe tallen ne menyre direkte me te zgjedhuri e ps,por indirekt ,qe eshte me e renda tallin bythen rende sidomos me ne qe votuam keto qe vetem lehin ne kuvend,ne qeveri apo kudo qofshin.kur ske bythe ske bythe.ik.le ta marri ai qe ka bythe

 22. lulja says:

  Pse nuk ma botoni komentin ????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nuk thash gje tjeter vec se duhet nxjerr per xhelesh sharlatani-noka.

 23. A says:

  Po keta ngelen duke akuzuar majtas djathtas se ky.. se ai… jane antidemokratik…jane ashtu jane keshtu… jane banda jane kriminel pastaj..keta dora vete nga viktima behen kriminela. Kjo eshte seç eshte.

 24. shqip says:

  Kot jusifikoheni . Ky nul moka eshte pervers dhe ebete. Po sikur ti rrahi ye gjithe socialistet nuk do ishte fundi i botes . Fundja keta e meritojne. Ne kuptimin qe sakrifikuan deputetet e tyre per nje palaço si strazimiri. Çuan ne “giotine” deputete te maxhorances e kryebashkiake, per nje skontrine te pa paguar. Apo per nje germe te ndryshuar ne dokumenta. Ndersa filo serbin qe ka qene i ndaluar ne nje vend tjeter, e qe ka prova per bashkpunim me udb, kete nuk e largojne. Atehere mbajeni aty si toger shazivarin. Keta shpellaret vetem Enveri ua gjeti telat.

 25. Nuk ka Kryetar Kuvendi? Apo edhe ai eshte kapur nga Salih Plehu Karaxhici? Flamur nokja duhet te perjashtohet nga Kuvendi e te burgoset!!! Ne rruge nese ju prekni njeri, ai person ju denoncon e ju fut ne burg. Cfar eshte Kuvendi, hordhi me kriminele si Nokja serbi, Karaxhic Berisha, Basha+Vic serbi, ….
  18 SHKURT PARTIA DEMOKRATIKE PARTI JASHTE LIGJIT. POPULLI DO PROTESTOJE DERISA KJO PARTI BANDITESH TE DALI NE GJYGJ E PARTI KRIMINALE JASHTE LIGJIT.

 26. undefined says:

  Ore rop qir esht cmereni me ate legen iqjani statusin trimit noka . Kelysh esht ce dini ju

 27. Shqiptari i ILIRISE. says:

  Me kete menyre sjellje Berishrat,Nokrat dhe gjithe nahija kriminale shqupiste e di qe nuk fiton.Por me kete sjellje ata grumbullojne rreth vehtes gjithe llumin shqiptar qe nuk eshte pak.Bile i mjaftueshem per te mbijetuar ne politiken shqiptare.
  Ne kete kohe te veshtire kriminelve te shqupit kaq u mjafton.

 28. J says:

  Këto janë pasojat e dyndjes maloke në Tiranë .

 29. andromeda says:

  Fajin na e ka Amerika, se duhet ta kishte drejtar gishtin me kohë nga gjëmëmadhi Sali dhe t’ia gjente anën për ta zhdukur nga arena politike. Të gjithë ambasadorët e kanë nderu dhe janë falë tek ky lugat që i ka sjellë kaq fatkeqësi vendit sa asnjë luftë tjetër. S’ka veting që ta rrëzojë këtë kastë hajdutësh që kanë pushtuar presidencën, prokurorinë, gjykatat, SHISH-in, dhe Like floririn si xholi i letrave.

 30. mokja says:

  Shqipetaret mund te bejn nje kompromist me nderkombetaret qe ata te jene opozitar dhe te meret nje mase per te nxjere nga parlamentikete opozit sepse veç te keqija po i sjell keti vendi si ne qeveri kure ka qene dhe tani ne opozit.Dhe te jemi te sigurt qe kete detyr nderkombetaret do e bejne shume me mire dhe ne si vend do te perparojm dhe do ecim me perpara se me keta felliqesira po xhirojm ne vend

 31. Poku says:

  Per te gjithe komentusit qe ofendojne me fjale te pista tu vi tup si do ju duket sikur ata deputete do ishin njerzit e familjes se tyre ti shanin mbare e prap do u pelqente?edhe njehere turp qe kemi akoma njeres pa personalitet e imoral te keti niveli ne shoqerine tone.eshte e drejta e cdokujt te flase apo kundershtoj mendimet dhe idete e kundershtarit por eshte e papranushme xhestet dhe gjuha e ulet e ketyre njerezeve qe mendojne se jane dikushi po per shoqerine tone me falni po jane shume shume te rendomte ne mendime.une qe po u shkruaj jame asnjeanese dhe do me pelqente qe ne shqiperi mos kishte asnje qeveri e drejtuar nga shqiptare po ta drejtonte nje pale e trete pa interesa personale ekonomike dhe politike.ne qofte se ini trima kerkoni rreferendum mbare popullor per te gjithe deputetet apo partite te shikojme se sa ju vlen lekura ne popull.ku eshte shoqeria civile pse sngrihet kunder ketyre veprimeve te qellimta per te destabilizuar demokracine ne shqiperi..pse s’kerkojne referendum per gjyqtaret e prokuroret te cilet e kane sjell ne kete gjendje shtetin ligjor.dhe presidenti te zgjidhet nga populli dhe jo nga qeverite.

 32. Tema says:

  S’duam te jete deputet ne te arrdhmen Flamuri.

 33. GezimLeka says:

  Jam kundra dhunes pos ja beri shume mire plehit.

 34. denis says:

  O FLAMUR NOKA mos aro se ERION BRACE eshte KOMBINAC. E kombinacite te q
  … Ropte ku i ke. mos. E kruj me kombinacat. Se nuk jan cecen.

 35. Xhemi says:

  Ooooo Muuuuli, gamori t’a njuli. ……..

 36. atentatori guerrilas i navy seal o096l2 says:

  o ,problemi esht I qart.
  vetem debilat dhe pederat perpiqen qe ta fshehin me gjoja “sjellje demokratike dhe njerezore humane” te socjalisteve.
  eshte nje fenomen historik I ditur tashme qe gjithnji verioret jan sjelle me dhun dhe forc karshi jugorve. perjashto Kohen e komunizmit dhe ndonje moment tjeter. gjithnji ka qen dallimi veri jug.
  veriu m hu,jugu m llogjik.
  por kjo “llogjik” me duket se tenton te fsheh pazotesine dhe pafortesine e jugorve karshi malokve.
  maloket ,qe jan te zgjuar dhe inteligjent,e ndjejne kete dobesi te jugut dhe atje godasin me djallesi dhe pashpirtesi,sikurse ai boksjeri qe godet kundershtarin ke syri I demtuar I nxir I gjakosur, ne menyr qe doktorri ta nxjerr jasht loje me dem gjakosje dhe arbitri te nderpres lojen. kshtu e fiton ndeshjen maloku,me shkerdhatsi.
  esht I pabes dhe I pandershem maloku,or mik. dhe esht I zgjuar e I prapashpinshem.
  prandaj ka ardh koha qe te vihen gjerat ne vend.
  jugore zemertrima dhe me karakter duhet te bashkohen dhe mobilizohen e organizohen,per t ju kundervu dhunes dhe forces maloke me te njejten monedh. dhunes me dhun,forces me forc. per kete duhet qe te pergatiten dhe jo te rrijn kafeneve dhe zyrave dhe te perfundojn si pulastrena pa muskuj. duhet te ushtrohen ne xhym sikurse maloket.
  nuk esht as propogand percarse,as tendenc antikombetare kjo. te gjith shqiptaret e dijn se kjo esht e vertet.
  po te shihni kur behen sherre maloket gjithnji jan aty ,sepse duan qe cdo gje ta fitojn me forc. kan a s kan te drejt,ata bejn te fortin. dhe me kte menyr kan arrit suksese,mos kujtoni se nuk ju ka ec. kan marr pushtet me forc dhe dhun,kan marr prona toka kan fitu gjyqee, dhe kjo dihet nga shqiptaret gjithanej sepse e shohin perdit…
  une kam ndigju vet maloke te poshter qe neper tavolina thone “jemi me te fort ne veriort sesa jugort”,duke ofenduar keshtu jugoret.
  edhe sjellja prej dekadash e sal malokut kete gje verteton. “un do triumfoj mbi ju me forc dhe dhun” kte gje mendon sala.. dhe e ka bo der m tash,mos kujtoni se ju jugoret jeni te pacenu ne nder, ju ka cnderu sala. ju ka vra ne mes te rruges,ju ka ofendu familjet,ju ka rraf, ju ka mor pare toka prona der ne bregdetin jugor,ju ka shit edhe detin jugor ke greku..
  ca doni mo me ju bo,me ju q! n byth a ?
  t gjitha t kqijat jua ka bo sala juve jugorve. ne 97 en deshi t ju bombardonte edhe me avjona e ushtri,se ata maloket e vet I armatosi dhe jua solli ne der te shpive jugorve .. dhe ju mbylli si pulat ne kotec neper shtpija si te burgosur. jua hoqi lirin masivisht mo.
  kush se kupton kete eshte debil
  kush e kupton por s bzan dhe s leviz bythen per kundershtim sipas parimit biblik “sy per sy e dhemb per dhemb”esht bythq!r.
  si nuk ju prek njecik sedra juve jugorve qe rropateni per pes lek se ju ka varfnu sala dhe shikoni cunin e sales qe me leket tuaja po ben qejf me dashnoren neper kater anet e globit.
  aqsa lek merr nji fukara jugor per gjith jeten tu u rropat ne pun,aq I prish xen maloku me kurven e vet dashnore,pper 10 dit ne nje hotel luksoz ku I sherbejn kamarjeret anes detit me gjethe babanesh ne suma dhe me cica perjashta si n harem sulltani.
  vritjani Zenin Sales qe ta cmendni fare,ne menyr qe te vdes ne cmendin. dhe po pati nanji cun tjeter vritjani edhe ate. dhe ne fund vritni edhe salen. kshtu ja boni amerika sadam hyseinit per te kqijat qe ai kishte bo. te kqija qe jan kushedi sesa her me te vogla se kto te sales.
  ai ju vret me shtet dhe kriminelce ju vritjani privatisht.
  zoti ju beko sepse keni bo dicka te mir dhe positive. keni vendos drejtesin hyjnore. edhe amerika do t ju perkrahi sepse I keni zgjidh nji problem asaj.
  demokracija do marri fryme lirshem pasketaj.
  edhe nje djall me pak ne ferrin e ksaj bote ,do mendoj perendija.
  dhe demonet e tjer dhe shejtanet do mcifen skutave shpellave terreve nga frika e ndeshkimit.

 37. Treviso says:

  Xhesti i Nul Nulit eshte i perseritur disa here ne sallen e kuvendit, domethane qe e ka mbushur kupen. Nuli nuk duhet pranuar me ne sallen e kuvendit.

 38. beni says:

  Kaq keq dhe fort po vepron UDB , ne kete vend sa po shfaqet hapur.
  A do te funksionoj ndonjehere ky shte apo te zhdukemi dhe ne qe kemi mbetur ???????????

 39. paci says:

  Mulo per ju medet ne vend qe te ishi pa mandat ju kerkoni pushtet ,
  mos i mirrni per budallenj gjithe kte milet se edhe te marret u njohen se me te marret ishit ju o Mulo ne keto 27 vjet .

 40. DAVID says:

  Ku eshte prokurori I pergjithshem ketu ,ku eshte gjukata e larte ,ku eshte Presidenti Sakat ketu, pse mbajne sehir ,ne te tilla raste apo duan lufte civile ,per te mbrojtur Krye-Kriminelin e SHqiperise Sali-Bishen ,popull shikoeni mire cila eshte PD e vertete nji tufe me “KRIMINELE”qe jane gati ti vene zjarrin SHqiperise ,prandaj arrestoheni Sali Berishen qe te kete DEMOKRCI te plote.

 41. Na bashkoj kenga popullore says:

  Normal e vetmja taktik qe njohin rraca bastarda

 42. Andy says:

  Si ka mundesi sa here qe ka probleme te gjitthe rrahin bracen e vogel ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *