FOTOT/ Jeta super luksoze e vëllait të Kim Jong-ut, që u helmua me urdhër të diktatorit korean

Kazino, motoskafë të shpejtë, hotle me 5 yje dhe mbrëmje në klubet e striptizimit. Kjo është jeta plot luks e Kim Jong-nam-it, gjysmëvëllait të diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong, i cili u vra në aeroportin e Kuala Lumpur-it në Malajzi me gjilpëra të helmatisura.

Një faqe në Facebook publikoi fotografi nga jeta sekrete e Kim Jong-nam-it, kritikues i madh i liderit që drejton me dorë të hekurt shtetin komunist në Azi.

Për vdekjen e koreano-veriorit u ndaluan tri persona, një 28 vjeçare nga Vietnami, një 25 vjeçare indoneziane dhe një mashkull, për të cilin nuk jepen detaje.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam.jpg","attachment_id":"633825"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-8.jpg","attachment_id":"633822"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-7.jpg","attachment_id":"633821"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-6.jpg","attachment_id":"633820"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-5.jpg","attachment_id":"633817"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-4.jpg","attachment_id":"633816"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-3.jpg","attachment_id":"633815"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-10.jpg","attachment_id":"633824"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kim-jong-nam-9.jpg","attachment_id":"633823"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *