FOTOT/ Këto modele i nxehën temperaturat në New York

Modele të veshura lehtë i rritën së tepërmi temperaturat gjatë javës së modës në New York.

Në pasarelë u treguan modelet më të fundit të rrobave të banjës dhe veshjeve intime nga firma “Yandy Swim”.

Stilistët i kishin dizajnuar veshjet sipas një filozofie “me kursim”, e kjo bëri që të pranishmit të shikonin më shumë sesa zakonisht nga modelet gjatë sfilatës dhe të shumtë ishin ata që patën rrahje më të shpeshta të zemrës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-3-1.jpg","attachment_id":633917},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-11.jpg","attachment_id":633923},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-8-1.jpg","attachment_id":633922},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-7-1.jpg","attachment_id":633921},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-6-1.jpg","attachment_id":633920},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-5-1.jpg","attachment_id":633919},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-4-1.jpg","attachment_id":633918},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-2-1.jpg","attachment_id":633915},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-1-1.jpg","attachment_id":633914}]

3 komente në “FOTOT/ Këto modele i nxehën temperaturat në New York”

  1. T.T says:

    Wow,pranej muslimonve ju ka ik truni,kur shikojn keto modele,dhe i thone vetes per grat e veta (po pse thua ti more,qe paskam qen martuar me burre un mo)

  2. komandanti i repartit berthamor says:

    ky esht tamam pidh. e jo ato tonat qe duken si zogj pule perpara ktyne.
    armina mevlani ngja si pionjere enveri ne krahasim me kto pidhna atomik.
    hallall e kan kte rraketen time termoberthamore me ja dergu atje,ne vendgoditjen perfundimtare…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *