FOTOT/ Këto modele i nxehën temperaturat në New York

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Modele të veshura lehtë i rritën së tepërmi temperaturat gjatë javës së modës në New York.

Në pasarelë u treguan modelet më të fundit të rrobave të banjës dhe veshjeve intime nga firma “Yandy Swim”.

Stilistët i kishin dizajnuar veshjet sipas një filozofie “me kursim”, e kjo bëri që të pranishmit të shikonin më shumë sesa zakonisht nga modelet gjatë sfilatës dhe të shumtë ishin ata që patën rrahje më të shpeshta të zemrës.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-3-1.jpg","attachment_id":"633917"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-11.jpg","attachment_id":"633923"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-8-1.jpg","attachment_id":"633922"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-7-1.jpg","attachment_id":"633921"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-6-1.jpg","attachment_id":"633920"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-5-1.jpg","attachment_id":"633919"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-4-1.jpg","attachment_id":"633918"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-2-1.jpg","attachment_id":"633915"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/modele-1-1.jpg","attachment_id":"633914"}]
        
        Loading...
        

3 komente në “FOTOT/ Këto modele i nxehën temperaturat në New York”

  1. T.T says:

    Wow,pranej muslimonve ju ka ik truni,kur shikojn keto modele,dhe i thone vetes per grat e veta (po pse thua ti more,qe paskam qen martuar me burre un mo)

  2. komandanti i repartit berthamor says:

    ky esht tamam pidh. e jo ato tonat qe duken si zogj pule perpara ktyne.
    armina mevlani ngja si pionjere enveri ne krahasim me kto pidhna atomik.
    hallall e kan kte rraketen time termoberthamore me ja dergu atje,ne vendgoditjen perfundimtare…

Lini një Përgjigje te komandanti i repartit berthamor Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *