Muli pas përjashtimit: Unë jam armik politik, por s’ma mbyllin dot gojën horrat dhe konet

Deputeti i PD, Flamur Noka është përjashtuar me 10 ditë nga punimet e Parlamentit, pas incidentit të tij me Erion Braçen.

Duke komentuar këtë vendim të Byrosë së Parlamentit, Noka e ka quajtur atë një vendim të baronëve të krimit që sipas tij kanë kapur Kuvendin.

“Unë jam armiku politik dhe duhet të përjashtohem, ndërsa konet e krimit dhe baronët e krimit qëndrojnë aty. Kjo qeveri nuk meriton të qëndrojë në këmbë, sepse përbëhet nga një shumicë horrash që kërkojnë t’i mbyllin gojën opozitës. Opozita më 18 shkurt do të jetë në shesh dhe do t’u mbyllë gojën këtyre horrave”, ka thënë Noka.

Duke iu përgjigjur interesit të mediave sa i takon përplasjes së tij me Braçen, Noka është shprehur: “Deputeti Braçe le të bëjë ç’të dojë, por puna e parë është të zbatojë rregulloren e këtij Kuvend, sepse nuk jemi këtu për fjalor rruge”.

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “Muli pas përjashtimit: Unë jam armik politik, por s’ma mbyllin dot gojën horrat dhe konet”

 1. lulja says:

  Ti je vec nje SHARLATAN…Dhe kte merre si kompliment…

 2. lulja says:

  Ti je vec nje SHARLATAN…Dhe kte merre si kompliment…
  Botojeni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Adriana Duro says:

  Ti more Muli je një gomarë injorant që cdo gjë e bënë mes forcë je kriminel

 4. fisheku says:

  Ti nuk e ke vendin ne burg por ne psikiatri. Je Person i papergjegjshem . Ti je pasqyra e injorances politike te se shkuares dhe e se sotmes e nje partie jo demokratike e cila njeh vetem dhunen qe kur u krijua per te sunduar, shkaterruar dhe jo drejtuar nje vend si Shqiperia deri me sot dhe vazhdon nen petkun e ligjeve demokratike si parti e opozites gje qe te mundeson te tregosh karakterin e paditurine me te cilen po identifikoheni cdo dite e me shume. Per aq sa di ti je ne rruge te duhur por beje nje kthese nga 5-sa se do te gjeshe qetesi shpirterore .

 5. ceni says:

  Ti je nje koqe kandari, nje fshatar i pagdhendur dhe injorant!

 6. Drejtësia says:

  Ti je një Bajgëëëëëëëëëëëëëëëë.

 7. beso says:

  SHERBIMI ME I MIRE , ME I MADH QE I BEHET PS ME KETE MUSHKUN FLAMUR NOKA NUK KA. NJE MUZHIK I TILLE BEN QE TE QUHET INTRESANT QELBESI I PS ERION BRAÇE. FLAMUR NOKA NUK PERFAQESON ASKEND NE MAJE TE PD. NJE GOMAR SI AI MUND TA MBAJE SALI BERISHA SI ROJE A SI SHERBETOR. NE DEMOKRATET NDIHEMI TE FYER E TE POSHTERUAR NGA NOKA DEPUTET E NOKA SEKRETAR I PD PER TETE VJET. NGA KJO KAFSHE QE SILLET SI HARBUT NE PARLAMENT PD KA HUMBUR MIJERA E MIJERA MBESHTETES. NESE Z. BASHA DO TE VENDOSE NE LISTE KAFSHE TE TILLA, PD KAP FUNDIN ME 18 QERSHOR DHE SHKRIHET. ZOTI BASHA HUMB SHANSIN PER TE RIKRIJUAR NJE PARTI TE SPEKTRIT TE QENDRES SE DJATHTE MODERNE. VOTUESIT NGA AI NUK DUAN FJALE E PREMTIME TE BUKURA, POR T’I KTHEJE DIMESIONIN QYTETAR, FISNIK E EUROPIAN PD. VOTAT PER PD I KA NE DORE PIKERISHT Z. BASHA. NESE AI DO TE ZGJEDHE NE LISTAT FITUESE SALI BERISHEN DHE ENTURAZHIN E TIJ PA VLERA OSE ANTIVLERA, ATEHERE REFUZIMI DO TE JETE TRONDITES.

 8. Denis Durazzo says:

  Muli ti i shton votat PS-se te uroj te qendrosh sa me gjate ne partine e rrumpalles.

 9. Fatosi-kosove says:

  Ti je jo vetem armik politik por edhe kriminel politik,ti je produkt i shkaut dhe kur vjen nga ai ateher je armik kriminel ne katror,qe i bie i njejt si pjella e millosheviqit.

 10. Opozita le te dali ne shesh, te shofim sa do dalin!!! POPULLI qe juve ja u keni SH…..y, nenen, do dali te Nxjerri Partine Kriminele Fashiste te halabakeve Partine “Demokratike” Jashte ligjit. Partia E sali Vuk Karaxhicit, Partia E Shkerdhen Berishovic Karaxhicit, Partia E hajdutit te RRUges Se Kombit 230 miljon Euro, Partia E Gerdecit, Partia E 21 Janarit, Partia E Faljes Se Detit, Partia e Zheles, Partia e Vrasjeve te shumta te kundershtareve, Partia e krimineleve qe te Vrasin Naten e Qajne Diten. Populli e Di, qe do behet nje Viktime, qe Saleh Berisha te shpetoje Kriminelin SHkelzen….e hajduten Argite…

  1. palla says:

   Na ka korit ky hajn i sal berishes. I tani asht i degjenerue dhe injorant bre butra. Po due me mallkue kat njeri dhe te tan qi po jane si kye.

 11. maximus says:

  ketij vetem samari i mungon, cudi se edhe emrin e ka te tille, muli

 12. i buti says:

  Fyerje per Garden e Repulikes qe nuk mbajne dot nie palo deputet!

 13. Buba says:

  Ky qe i mugon vec samari, jep percaktime per “fjalor rrugesh”c’ fyerje e madhe per katerkembeshat qe e kane ne mes tyre ! Ky idiot i lindur kerkon te vij perseri ne pushtet ….o zot …o zot….

 14. Milan says:

  O parti shkerdhatash nuk fitoni kurren e kurres litari ju prete o te pa bese e te pa fe.

 15. Treviso says:

  Eshte krim te krahasosh Nulin me nje gomar. A e dini sa vlen nje gomar? Nuli nuk ka krahasim. Ka lindur Nul dhe do vdesi nul. Nulit duhet ti tregohet vendi i merituar.

 16. Aqif says:

  O psikopat,injorant,mulo(gomar mushke ne italish) cfar tjeter te temi o debil, po e ndjen se po te vjen fundi o kokrra e legenit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *