Veliaj prish edhe kafen e famshme tek selia e PS-së

Bashkia e Tiranës ka prishur bar-restorantin që ndodhet ngjitur me selinë e Partisë Socialiste.

Bëhet fjalë për bar-restorant Austria.

Ky ambient prej vitesh ka shërbyer për t’u mbledhur deputetët, por dhe militantët e PS-së, që takoheshin me këta të fundit.

Por, për shkak të planit për qendrën e Tiranës, bari është prishur, pasi aty, ashtu si gjithë sheshi “Skënderbej”, do të jetë një zonë pedonale.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/austria-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/austria.jpg","attachment_id":633705},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/austria-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/austria-1.jpg","attachment_id":633707},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/austria-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/austria-2.jpg","attachment_id":633708}]

1 komente në “Veliaj prish edhe kafen e famshme tek selia e PS-së”

  1. mergim tari says:

    Ashtu me te lumte Lali ERI,
    Maskarenjte, I harxhonin paret per kafe.
    Sa do te gezohen grate e tyre!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *