FOTOT/ Aktorja amerikane çmend gjithë plazhin me format e saj

Aktorja dhe moderatorja e njohur ën SHBA Brooke Burke-Charvet dhe bashkëshorti i saj David kanë qenë në qendër të vëmendjes falë fizikut të tyre të jashtëzakonshëm në plazhet e St. Barts.

45 vjeçarja, një personazh i famshëm televiziv mbante veshur një bikini me vija dhe nuk i kurseu ushtrimet fizike në bregun e detit.

Vrapime të lehta, not dhe lëvizje aerobike nxorën në pah sensualitetin e saj, ndërsa trupi i tonifikuar dhe i nxirë e shfaqi jashtëzakonisht tërheqëse.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve.jpg","attachment_id":634590},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-4.jpg","attachment_id":634583},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-3.jpg","attachment_id":634582},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-2.jpg","attachment_id":634581},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-1.jpg","attachment_id":634580},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-5.jpg","attachment_id":634584},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-10.jpg","attachment_id":634589},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-9.jpg","attachment_id":634588},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-8.jpg","attachment_id":634587},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-7.jpg","attachment_id":634586},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Brooke-Burke-Charve-6.jpg","attachment_id":634585}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *